У рівненському навчальному закладі звільнять 41 освітянина?

Під час останнього засідання сесії Рівненської облради ухвалили рішення про зменшення видатків на утримання Рівненського обласного інституту післядипломної педадогічної освіти на суму півтора мільйона гривень. Відтак, керівництво закладу було змушене шукати шляхи оптимізації роботи у цих умовах.

З цього приводу під час засідання обласної постійної комісії з питань науки, освіти, культури і духовності виступив в.о. директора РОІППО Андрій Лавренчук. Очільник закладу виніс на розгляд комісії новий проект його стурктури та штатного розпису. Відповідно до нього, потрібно звільнити 41 працівника. Такі заходи, на думку керівництва закладу, допоможуть вкластися у нову суму.

- Засідання керівництва інституту обговорило питання зменшення навантаження, корегування навчальних планів, зменшення комунальних послуг, відключення опалення в гуртожитка тощо. Всі ці варіанти у шляху до економії ми стараємося виконати, однак частину з них заплановано на літо та осінь. У зв'язку із тим фактом, що ці шляхи оптимізації роботи виконують невчасно, потрібно скоротити 41,9% ставки, іншими словами - звільнити 41 працівника, - доповів Андрій Лавренчук.

Однак члени комісії негативно сприйняли питання щодо звільнення працівників інституту. За їхніми словами, не можна "викидати на вулицю" людей із вченими званнями. Адже таке масове скорочення може потягнути за собою багато негативних наслідків.

- Ми не маємо жодного морального права, не розібравшись, звільняти таку кількість людей. Для початку потрібно дати завдання робочій групі, яка працює над цим питанням, щоб вона розглянула всі кандидатури на звільнення, проаналізувала робочу біографію кожного, дізналася про вчені ступені кожного з працівників, вік тощо. Лише після чіткого моніторингу потрібно думати про звільнення освітян, - зазначила голова комісії Світлана Левицька.

Відтак, сьогоднішнє засідання постійної комісії перенесли на п'ятницю, 27 березня. На засіданні в.о. директора Рівненського обласного інституту післядипломної педадогічної освіти попросять озвучити позиції щодо 41 працівника з зазначенням прізвищ, посад та вчених звань. Лише після цього буде прийнято рішення щодо скорочення. Члени комісії мають надію, що це не буде 41 людина.

Коментарі

Розпочався 2015н.р. у РОІППО "новаціями":кураторів заставляють реєструвати курсантів в інтернеті без їх дозволу(захист персональних даних порушується). Процес довготривалий потребує інтернет-доступу повинен додатково оплачуватись(порушення) це робота навчального відділу(5) людей.Їдальня не працює,гарячої води немає..Курсанти невдоволені.Ректорат(5) головбух,завкафедри продовжують отримувати доплати і премії. Решта праціників нічого.

Відсутність поваги,колегіальності,етики.знання психологіЇ-анкетування курсантів РОІППО.Навч. відділ корегує анекти як Їм треба.Психологічний клімат в колективі не здоровий: плітки,стимулюються доноси, повісили ящик для анонімок,розглядаються і поширюються анонімні дзвінк и ректори РДГУ.НУВГП.ОА,УКРАЇНИ та ін.такого не допускають.

Дякуємо Левицькій за повернення коштів! Але це не зняло напруги в колективі. Зав.кафедри шантажують викладачів зменшенням годин вт.ч. зарплати. Несправедливий розподіл навч. навантаження: ректорат і зав.кафедри мають навантаження вдвічі менше ніж викладачі.Неправомірні вимоги і зайва документація не передбачена документами.Перекладають обов;язки навчального відділу(5)людей.Віднічук вертайся назад.

За рахун;ок скаженого навантаження 840 год. на викладачів ректорат; зав кафедри;головбух отримували 2 роки щомісячні доплати і преміальні в тисячах при зарплаті викладача 2500гр.У навч-темат. планах пишуться олівцем години що не читаються.Фінансові порушення читання пар і рецензування курсових безкоштовно.;організація дозвілля курсантів кураторами в неробочий час.На нас наживаються безбожно!

У Рівненському інституті післядипломної педадогічної освіти витрачали мільйон на премії
Про це під час сесії Рівненської обласної ради повідомив голова Рівненської облради Михайло Кириллов.
- Там витрачали мільйон на премії, а у школах діти не бачили комп'ютерів. Тому ці кошти можемо направити саме туди.
ШАНОВНІ, про яке скорочення йде мова. Нехай Лавренчук та Олексин відмовляться від премій, скорочувати нікого не доведеться.

Погляньте хто сидить в комісії , яка так "вболіває" за освітян: професор Пасічник, професор Левицька , чиновниквід освіти Кульчицька. Про кого вони в першу чергу заперживали, щ не можна викидати на вулицю людей з вченими ступенями. А водія, прибиральницю, лаборанта можна. О це так турбрта за народ.i

Нещодавно була на курсах у Рівненському інституті удосконалення й особисто переконалася у якості освітніх послуг, які там надаються. Дійсно, як можна у такий важкий час «викидати на вулицю людей»?

"закрити всі ОІППО, те що там "викладають" застаріло 30-40 років тому". - Цікаво, чи ця людина вчитель, чи хоч раз була в цьому ОІППО, знає де знаходиться? Я, як вчитель нещодавно був на курсах. Досить достойні лекції, багато інновацій, викладачі як молоді, так і досвідчені. А ось по таких репліках і судять ті, хто збирається скорочувати працівників. До речі, а наші мужновладці давно були в РОІППО? Сходіть самі і подивіться. Країна починається з освіти!

закрити всі ОІППО, те що там "викладають" застаріло 30-40 років тому.

Повірте нічого не зміниться, і навіть стане краще. Це відмивання грошей, а не освіта

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.