Як рівненським студентам стати держслужбовцями?

Рівненські студенти-випускники мають можливість стати державними службовцями нового покоління. Політична партія "ВОЛЯ" створила проект - Національний кадровий резерв, який має на меті замінити корумпованих бюрократів на команду професійних державних службовців. Його презентація для студентів Національного університету водного господарства та природокористування відбулась 18 березня на "Дні кар’єри-2015"

 

Долучитись до НКР може кожен охочий, зареєструвавшись на сайті.

Координатор проекту Національного кадрового резерву Ольга Яковлєва презентувала студентам ініціативу та розповіла про її особливості:

- Після того, як був ініційований закон "Про очищення влади", з'явилась потреба замінити кадри у державному апараті, які будуть професійно виконувати свої обов’язки на місцях. Цей проект передує прийняттю Закону України "Національний кадровий резерв та комплексна реформа державної служби". Проект Національний кадровий резерв покликаний замінити старих корумпованих бюрократів на команду професійних державних службовців нового покоління. Реалізація проекту вже розпочалася. Понад 2300 вакансій є відкритими на державній службі. Я сподіваюся, що дехто з вас займе одну з цих вакансій.

За словами Ольги Яковлєвої, національний кадровий резерв має п’ять складових.

- Зокрема, Закон України "Про Національний кадровий резерв" та комплексна реформа державної служби. Крім того, діє онлайн-портал nkr.volya.ua, на якому можна зареєструватись, прийти на співбесіду та зайняти вакантну посаду. Також майбутнім держлужбовцям пропонують пройти навчальні програми стажування, які передбачають використання новітніх технологій. Не менш важливою є кампанія інформування громадськості щодо вакантних посад та громадський контроль за проведенням конкурсів на посади. Адже всі ми пам’ятаємо, за що ми боролись під час Євромайдану – змінити систему та об’єднатись заради спільної мети, - зазначає Ольга Яковлєва.

Якщо хочете долучитись, заходьте на портал Національний кадровий резерв. На ньому ви знайдете:

  • всі вакансії державних службовців, із зазначенням інформації про вимоги, заробітну плату;
  • прозорий процес онлайн-відгуків на вакансії;
  • автоматизований процес сповіщення учасників проекту Національний кадровий резерв про наявні відкриті вакансії та конкурси.

Ініціатори проекту наголошують, що на державну службу мають прийти не лише фахівці,  а патріоти своєї справи, своєї країни. Адже саме це було однією з головних вимог Євромайдану.

політична реклама