У Києві вшанували пам'ять рівнянина Сашка Білого

Вчора  у річницю смерті Олександра Музичка (Сашка Білого) його пам'ять вшанували у Києві. 

Представники “‪Правого cектора‬“, бійці 13-го запасного батальйону ‪ДУК‬ та інші активісти пройшли ходою до алеї Небесної Сотні та вивісили банер пам’яті Сашка Білого. Тепер кияни можуть бачити його щодня, йдеться на сайті "Правого сектора".

За життя Олександра Музичка складали легенди. Він був суперечливою постаттю. Пройшов через війни Абхазії, Грузії та Чечні. 

Створив у Рівному першу націоналістичну організацію СНУМ (Спілка незалежної української молоді), згодом став членомУкраїнської національної асамблеї) а після подій ГКЧП — загонів УНСОна Рівненщині.

У 1994 році, під час першої чеченської війни, командував загоном УНА-УНСО «Вікінг», був особистим охоронцем президента Чечні Джохара Дудаєва. У той час отримав позивні «Білий» і «Консул». Музичко став одним із трьох українських націоналістів (крім Степана Бандери та Олега Беркута), на чию честь були названі вулиці столиці Чечні місті Грозному. 

Під час Євромайдану Сашко Білий поїхав у столицю і жив у наметовому містечку з активістами. У Рівному ж він з'явився у перший, так би мовити, революційний день - коли штурмували ОДА. Згодом Олександр Музичко очолив рівненський "Правий сектор". Потому його обрали координатором "Правого сектора" в західній Україні.

Вночі з 24 на 25 березня інформація про смерть Олександра Музичка сколихнула Рівне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Олександр Музичко: бойовик, патріот, бандит, революціонер. Потрібне - підкреслити

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.