В інтернатах Рівненщини живуть самотні біженці зі сходу

У Здолбунівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів проживає 190 одиноких літніх людей. Серед них – шестеро переселенців з Донецької та Луганської областей, а також Криму. Це люди з непростими долями, котрі на старість залишилися на самоті. Тому й опинилися тут.

Аби ознайомитися із умовами їх проживання, заклад відвідав заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук.

Так, в однієї з підопічних будинку-інтернату, переселенки з Макіївки Донецької області дочка в Америці, а син залишився на сході. «Ховається кожен день у підвалі, але не їде звідти», - плаче старенька. Сюди її привезла рідна сестра, котра живе у Рівному. Жінка розповіла, що хоча й сумує за рідними, втім постійно відчуває турботу.

Умовами проживання пенсіонери задоволені, адже в кімнатах тепло й затишно. Подобається і харчування, і медобслуговування. А ще тут є бібліотека, молитовна кімната, своя перукарня, майже в кожній кімнаті – телевізор. На вихідних приїжджають із концертами учні місцевих шкіл. На території закладу є підсобне господарство, садок.

Олександр Савчук подякував директору будинку-інтернаті Олегу Висоцькому за його роботу, адже підопічні закладу доглянуті та нагодовані.

Окрім того, люди похилого віку зі сходу та Криму отримали прихисток у Демидівському терцентрі соціального обслуговування, у Рівненському геріатричному пансіонаті та обласному центрі надання соціальних послуг, повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.