"Свобода" хоче зняти голову Рівненської облради

24 березня 2015 року фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Рівненській обласні раді ініціювала збір підписів для проведення позачергової сесії з метою розгляду рішення про висловлення недовіри голові обласної ради Михайлу Кириллову.

Нагадаємо, що рік тому Кириллова на цю посаду делегувало народне віче, що відбувалося біля будівлі обласної ради, звільненої від представників режиму Януковича під час Революції гідности. Підтримали його кандидатуру представники усіх коаліційних сил, в тому числі і «Свобода». Проте вже за рік новообраний голова облради відмовився звітувати перед громадою на народному віче і в найгірших традиціях часів Януковича намагався представити звіт перед депутатами облради. Проте навіть у депутатів звіт викликав багато запитань, на які відповідей не знайшлося.

Після цього активісти патріотичних організацій области скликали народне віче та запросили на нього голову обласної ради. Але той відмовився прийти на віче, назвавши його «профанацією». Після цього громада вирішила висловити йому недовіру.

Резолюцію народного віча голові обласної ради вручив боєць батальйону «Айдар» Сергій Пандрак, який улітку 2014 року був тяжко поранений у бою на Луганщині. Проте Кириллов відмовився реагувати на викладені в резолюції вимоги.

Саме тому фракція «Свободи» розпочинає збір підписів для проведення позачергової сесії обласної ради з метою висловлення недовіри голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову.

Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода».

Коментарі

Бучинський розхитує ситуацію в області. Цікаво скільки і хто йому заплатив.

Після всіх провалів Бучинського він хоче вернутися до влади регіоналівським методом

Ви хоч іп-адресу міняйте, бо палівно. Мішу на віче вибрали, чи він забув?

Берташ закинув Бучинському гроші і обіцяв теплі місця за зняття демократичної влади.

Голова ради вибраний народом і ніяка свобода з ригами не може його скинути

Свобода після обєднання з регіоналами хоче вернути собі теплі хабарні місця.

Таня Стельмах тепер в Свободі? Хоче перевороти організовувати)))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.