Рівненські військові заперечують самогубство прапорщика Лебедя

Командування військової частини А1671 офіційно повідомляє, що старший прапорщик Лебідь Анатолій Миколайович загинув в результаті необережного поводження зі зброєю під час виконання службових обов’язків.

Домисли деяких засобів масової інформації України щодо самогубства військовослужбовця чи доведення до його до самогубства не відповідають дійсності. За даним фактом призначене спеціальне розслідування, яке триває на даний час.

Командування військової частини розцінює безпідставні звинувачення, як чергову спробу дискредитації командира військової частини та військовослужбовців Збройних Сил України в цілому для розхитування і так нестійкої ситуації в суспільстві та підриву довіри до Збройних Сил України.

До офіційних представників військової частини жоден із представників засобів масової інформації за коментарями не звертався. Як зазначає прес-центр ОК «Північ», у командування військової частини А1671 виникає логічне запитання: "Для кого чи для чого було висвітлено завідомо неправдиву інформацію щодо самогубства військовослужбовця Збройних Сил України під час трансляції телепрограми "Надзвичайні новини" на каналі "ICTV" 24 березня 2015 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.