Під час засідання Кабміну затримали керівника Держслужби з надзвичайних ситуацій

Сьогодні в Києві під час засідання Кабінету міністрів правоохоронці затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського. Бочковського звинувачують в організації злочинної схеми щодо закупівлі паливно-мастильних матеріалів, повідомляє "ТСН"

- У ході досудового розслідування встановлена злочинна схема, побудована керівництвом ДСНС. Ця схема полягає в тому, що під час державних закупівель у порушення чинного законодавства закупівля паливно-мастильних матеріалів здійснювалася у ТОВ "Лукойл", "Алянс" та інших підприємств за значно завищеними цінами", - сказав представник правоохоронного відомства, якого цитує "Інтерфакс-Україна".

Крім того, затримали заступника Бочковського Василя Стоєцького.

- У рамках простої схеми держзакупівлі здійснювалися через приватну компанію. Вона перераховує нерезиденту України - офшорній компанії на острові Джерсі. Звідти - на іншу приватну компанію, яка належить Стоєцькому та Бочковському, після чого ці гроші діляться на карткові рахунки, відкриті в тому числі в банках Кіпру. Ось оригінали цих карток, - сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Під час засідання уряду одразу ж звільнили Бочковського і Стоєцького з посад, а також звільнили всіх керівників управлінь Держслужби з надзвичайних ситуацій у всіх областях. В.о. керівника ДСНС призначили радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка.
 

Коментарі

Першим треба було брати Яценюка, він не був в долі? Не смішіть)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.