Екс-голова Дубенської РДА через звільнення подає до суду

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", Руслана Сивого звільнили з посади голови Дубенської райдержадміністрації. Відповідне розпорядження підписав Президент України Петро Порошенко, аргументуючи це підставами, передбаченими у Законі України "Про очищення влади". 

Сьогодні ж Руслан Сивий заявив, що не погоджується із таким рішенням Президента і оскаржуватиме його в суді.

- Для того, аби відновити справедливість, я оскаржуватиму розпорядження Президента у суді, бо вважаю, що мене звільнили несправедливо. На кого саме подаватиму в суд, ще не вирішив. Аргументами для звільнення стали підстави у Законі України "Про очищення влади". Це при тому, що при режимі Януковича я пропрацював лише 1 місяць і 20 днів. Та й у лютому 2014 році я писав заяву на звільнення через непорозуміння з тодішнім головою ОДА Василем Берташем. Наразі я знаходжуся на своєму робочому місці, продовжую працювати, підписую документи і виконуватиму свої обов'язки, допоки не буде призначений новий голова РДА, - прокоментував Руслан Сивий.

Коментарі

вважаю, що такі зміни не підуть на краще. В РДА тебе хоч вислухають, не боїшся, що можуть обматюкати, як у районній раді. і на крик не переходять як "козацький". А Д. треба займатися тим , чим він має займатися. Мої знайомі голосували за нього і відслідковують діяльність нардепа. то не дуже задоволені. Невже кожен рік міняти голів РДА це така нагальна потреба, під той "закон" можна підвести кожного з нас. Закони ж у нас приймає ВР. Вони їх до себе приміряють. Не думаю, що Р. П. не вгодний громаді, то він комусь чимось не вгодив.

не думав що Сивий може говорити таку муйню...краще би набив писка дехтярчуку за подляну - хоч поважали би за чоловічий вчинок

Не розумію одного, невже підтримуєте Дехтяра і те що він з Парфенюком чи Яковчуком будуть деребанати Дубенщину?

Правильно! Хай би на конях поїздив, як простий народ, або на лісапеді!

В нас в м.Радивилові працює першим заступником РДА Школяр-вірний служака влади януковичів та староста сільських голів Радивилівщини-Березнівський сільський голова Юрій Костюк який збирає підписи сільських голів на призначення" казнокрада Школяра" -головою райдержадміністрації.А сьогодні стало відомо ,що подали до Президента другого регіонала-депутата Рівненської обласної ради Ващука,який вірою служив та служить для донецьких...

ОГО! Як сподобалося на посаді! А в АТО взяти участь слабо, можливо і там сподобається?! На сьогоддні, без грошей і в кризу можна обійтися і без РДА, а тим більше без корупціонованих бюрократів. І ще виникає питання : за який бен він добирається на роботу з Рівного до Дубно, мабуть на зарплату голови РДА бензин купує?!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.