Депутати Березнівської райради занепокоїлися транспортним сполученням та звернулися до Кабміну

У ході роботи засідання сорокової сесії Березнівської районної ради депутати прийняли 15 рішень. Зокрема, внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2015 рік, в частині придбання пально-мастильних матеріалів для забезпечення поставки людських і транспортних ресурсів до військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань України; матеріально-технічного забезпечення Березнівського районного комісаріату; придбання тепловізорів, біноклів та тактичних окулярів для забезпечення військовослужбовців-жителів Березнівського району, які беруть участь в проведенні антитерористичної операції на сході України.

Рішенням про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік депутати затвердили запропоновані райдержадміністрацією зміни збільшити доходну та відповідно видаткову частину загального фонду районного бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету для надання пільг та житлових субсидій населенню та бюджетів сільських, селищної міської рад для утримання Трудового архіву та здійснення природоохоронних заходів; передбачили кошти на реалізацію ряду програм та проведення капітальних ремонтів окремих об'єктів спільної власності територіальних громад району, впровадження енергозберігаючих заходів; затвердили внутрішній перерозподіл коштів з загального фонду на капітальні видатки по окремих закладах освіти.

Також затверджено звіти щодо виконання фінансових планів комунального підприємств районної ради за 2014 рік та фінансові плани підприємств на 2015 рік. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Депутати одноголосно підтримали два звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності врегулювання питання організації перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та щодо необхідності внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

У рамках заходів соціального захисту сімей військовслужбовців районна рада звільнила повністю батьків вихованця дошкільного підрозділу Прислуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Березнівської районної ради, від плати за харчування в 2014-2015 навчальному році.

Прийнято два рішення з питань трудових відносин: щодо звільнення Бориса Боровця з посади головного редактора районної газети «Надслучанський вісник» у зв’язку з виходом на пенсію та щодо завтердження розпорядження голови районної ради від 13 березня 2015 року №13 «Про звільнення з посади директора комунального закладу «Березнівський районний будинок культури» Березнівської районної ради Рябчука А.М.».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.