Рівненський "Верес" отримав офіційну реєстрацію і логотип

Відродження професійної футбольної команди у Рівному, схоже, таки може стати реальністю. Нещодавно «Рівненський футбольний клуб "Верес" отримав офіційну реєстрацію як юридична особа. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуку" написав Євген Донцов, який, судячи з документів, став виконавчим директором футбольного клубу "Верес".

"Сьогодні, нарешті, отримали свідоцтво про реєстрацію нашої Громадської спілки "Рівненський футбольний клуб "Верес". А це означає, що ми зробили ще один маленький крок до мети. Це наша мрія - створити у Рівному не просто професійну, а народну команду. Чому громадська спілка? Тому що це те, що не можна купити чи продати, не можна використовувати у власних цілях. Так правильно і надійно. Так ми створимо нашу мрію, нашу команду", - написав Євген Донцов.

Президентом Рівненського футбольного клубу "Верес" став ветеран рівненського футболу, тренер Володимир Чирков.

На оновленому логотипі команди зображений символ, що нагадує герб Костянтина Острозького, який майорів на хоругвах під час переможної битви під Оршею. 

Довідково: Битва під Оршею відбулася 8 вересня 1514 року між 15-тисячним військом під командуванням князя Костянтина Івановича Острозького та 80-тисячним московським військом на чолі з воєводою Іваном Челядніним. 
Перемога під Оршею зробила Констянтина Острозького відомим усій Європі. Острозького з тріумфом зустрічали у Варшаві та Вільнюсі. І на честь перемоги під Оршею він побудував у Вільні Свято-Троїцьку та Свято-Миколаївську церкви.

Логотип виконаний на червоно-чорному фоні, а по центру вказана дата заснування клубу - 1957р. 
 

 

Нагадаємо, що, за попередньою інформацією, тренером "Вересу" може стати екс-капітан збірної України, відомий тренер Олег Лужний. Минулого місяця він відвідав Рівне, щоб ознайомитись із інфраструктурою та потенціалом області.

Окрім того, як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", у Рівному має з’явитись стадіон зі штучним покриттям в рамках проекту, фінансованого УЄФА. Наразі стоїть питання про надання в оренду земельної ділянки для розміщення майбутньої футбольної арени.

Коментарі

Лузеры надутые!!!))) Что не так? Острог Виталины рулит???

Відкривши цей сайт... Ви ! Маніпулюете ким? 5% ? Ви смішні! Час покаже! Та визначить! Хто ви такі та за які гроші... ВСЕ та Типа Швуйцария! Якщо честно! Смішно з вас!)))

Звідки гроші??? Не шановні? Такі самі як на готель? Від Віталіни?

Так відверто скажіть! Хто ? Та за яки гроші ? Буде вкладати кошти в наш футбол?

Так відверто скажіть! Хто ? Та за яки гроші ? Буде вкладати кошти в наш футбол?

Чому саме громадська спілка? Тому що ми не хочемо платити податок!)))

згоден! Чому не використали кольори прапору міста? чорний колір на прапорі донецького Шахтаря символізує вугілля ... а на прапорі рівненського Вереса що ? наприклад на бандерівському прапорі червоний це кров, чорний це смерть. Гарна символіка для футбольного клуба, нічого не скажеш. Ще назвали би клуб ім. Бандери. Майдануті точно звихнулися.

А кольори як в правого сектору... чим вони там думають??? І взагалі чорний колір в логотипах - це не найкраща прикмета.

Дійсно, не дуже гарно вийшло-громадська спілка, так все має вирішуватись колегіально, враховуючи думку більшості, мало б пропонуватись декілька варіантів логотипу, а так-поставили перед фактом... Для мене цей хрест на м'ячі-як могила

Логотип - однозначно накрутили. Треба серйозно підійти до цього питання, а не "ліпити сідло на корову".

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.