Рівненських діток навчатимуть англійській мові у цікавій формі

Психолого-лінгвістичний  центр «Альфа-Європа»  пропонує допомогу батькам у всебічному та гармонійному розвитку особистості дітей різного віку. Також існує спеціальна програма для вивчення англійської мови для малюків.

Вона розрахована на дітей віком 2-6 років і полягає у вивченні англійської мови через рольові ігри, пісні та вистави. Саме через ігрову форму навчання, іноземна мова неодмінно стане улюбленим предметом для дітей.

Програма вивчення англійської мови, в першу чергу, спрямована на розвиток слухання і говоріння через імітацію та гру, що робить вивчення англійської мови веселим та цікавим.

Курс містить розмаїття додаткових навчальних матеріалів, а саме картки для складання історій, картки з текстом і малюнком, пазли, плакати із новими словами, а також ряд ігор та відео виключно англійською мовою.

Такі цікаві заняття спрямовані на розвиток моторики, пам'яті, мислення, розвиток інтелектуальних здібностей та комунікативних навичок. Психолог проводить уроки з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.

Діти відчувають себе дітьми, а не дисциплінованими дорослими.

У групі навчаються по 5 дітей, це дає змогу приділити увагу кожній дитині.

Отож, якщо Ви прагнете, щоб дитина  розвивалася та здобувала знання у цікавій, ігровій формі, педагоги психолого-лінгвістичного центру «Альфа-Європа» допоможуть у цьому.

Адреса центру: м. Рівне. Вул. Кн.Ольги, 5 оф.307

Контактні телефони: (096) 339-19-75

Більше інформації на сайті: www.euromova.com

на правах реклами