"Народний фронт" кинувся захищати голову Рівнеоблради від "Свободи"

Рівненська обласна організація Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» заявляє, що її політичні опоненти намагаються отримати дивіденди у вигляді довіри людей, цим самим дестабілізуючи ситуацію в Україні.

- Сьогодні Рівненська «Свобода» замість того, щоб об’єднатися і змінювати життя громади Рівненщини на краще, проводить акції з вимогою відсторонити Прем’єр-міністра України. Хочемо нагадати, що Главу Уряду і членів Кабінету Міністрів України обрала Верховна Рада України, представники коаліції, депутати, яких кілька місяців тому підтримали на парламентських виборах громадяни України. Вибори показали рівень довіри до кожної політичної сили. ВО «Свобода» після Революції Гідності отримала виконавчу владу в Рівненській області. На парламентських виборах краяни дали оцінку результатам їх діяльності. Розуміючи своє становище, представники партії популістськими гаслами піднімають свій рейтинг, а найкраще це завжди вдавалося, саме критикуючи владу. Закликаємо представників різних політичних сил об’єднатися задля спільної перемоги над ворогом, проведення реформ в Україні, підвищення соціальних стандартів життя. Дестабілізація ситуації не піде на користь жодній політичній силі, а тільки посилить позиції тих, хто працює на знищення України, йдеться в заяві "Народного фронту". 

 

 

Коментарі

А з чого сайт "ВСЕ" зробив висновки, що реакція "НАРОДНОГО ФРОНТУ" Рівненщини була спрямована на захист голови облради? Це реакція на заяву "Свободи" провести пікет з вимогою відсторонення Прем’єр-міністра України.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.