У Рівному розповіли про нюанси ЗНО - 2015

У суботу, 21 березня в Україні проводилось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Участь у ньому взяли і майбутні абітурієнти Рівненської області.

Рівненська область за відсотком явки у  перший день пробного ЗНО посіла перше місце у Львівському РЦОЯО, зокрема 100% явку учасників пробного ЗНО зафіксовано у 4 пунктах: Рівненська ЗОШ № 13, Демидівський НВК "ЗОШ-ліцей", Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, Рокитнівська ЗОШ №3 Рокитнівської райради Рівненської обл.  

Як зазначає прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА, усього в цей день в області працювало 20 пунктів пробного ЗНО: у м. Рівному – 4; м. Дубно, м. Кузнецовськ та м. Острог – по 1,  а також у кожному районному центрі було відкрито по одному пункту пробного ЗНО.

За ходом проведення пробного ЗНО здійснювалось громадське спостереження, у 9 пунктах пробного ЗНО були присутні 14 представників громадських організацій.

У 15 пунктах пробного ЗНО працювало 15 контролерів – уповноважених представників Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.