"Рівнеоблводоканал" відновлює сховище

Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» власними силами виконує ремонтно-відновлювальні роботи щодо приведення захисної споруди, яка знаходиться на ВНС «Новий Двір» міста Рівне, до стану готовності для використання за призначенням у разі виникнення надзвичайної ситуації соціального та воєнного характеру.

Працівники обласного підприємства провели роботи по відновленню мереж водопостачання та каналізації, які були повністю зруйновані і вийшли з ладу, обладнали сховище системою електропостачання від міської електромережі без резервних джерел живлення та на період виникнення надзвичайної ситуації буде забезпечено необхідним джерелом живлення. За словами прес-служби Рівненської облради, систему електропроводки, яка місцями була відсутня та частково не працювала, також було відновлено і приведено до відповідного стану.

Згідно до вимог Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час сховище обладнано табличкою та покажчиками руху до нього.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.