Водії елітних авто знову "паркуються, як мудаки" - рівняни

У Рівному продовжується громадський контроль над неправильним паркуванням місцевих водіїв. Небайдужі фотографують "героїв" парковки та завантажують світини у соцмережу "Facebook" в пабліку "Я паркуюсь як МУДАК". Сьогодні рівнянин Борис Никольченко завантажив світлини з фактом порушення паркування по вулиці С. Петлюри.

На фотографіях видно, як недешевий "Chevrolet Corvette" припарковано на пішохідній зоні. Автомобіль займає майже всю територію тротуару, проїхати біля нього із дитячим візочком не зовсім зручно.

У коментарях люди подейкують, що авто належить власнику кафе, яке знаходиться по вулиці С. Петлюри. Чому ж тоді чоловік не припаркувався біля свого закладу - не відомо.

Коментарі

ох які в нас чоловіки красномовні))) яка образа! На машинку сказали що вона не оригінальна- і тут понеслась - хто більшого мата загне. Та це по суті і є кусок металу, яка б машина не була. Так і виходить - дорогу цяцьку купив , а культури спілкування - нуль

Втр, 31/03/2015 - 15:30 IP 95.135.71.213 - тож ти і є полішук зосцяний - невдаха, я тобі твоє очко скоро на палю посаджу!!!, чекай півнику!!!)

чим ти там зібрався водити по губам??? ))) Чучело, дивись щоб очко не лопнуло.
Нех**й понтуватись пласмасовою реплікою. Полішукам будеш розкузувати про круту тачку

Відповідно до ПДР на тротуарі паркуватись можна, якщо вільний прохід залишається - 2 метри!

клоун в кєпці,який тіпа чогось добився:))якщо заробив-вкрав пару десятків тисяч доларів,то не варто про це кричати і показувати на весь світ:)Думаєш,Бога за бороду схопив і на всіх оточуючих можна класти свій мініатюрний?Просто,люди в недорогих автомобілях,значно вихованіші і законослухняніші,хоча в кожному правилі є винятки

Нищеброди бісяться бо не можуть собі авто купити от і все. Дійсно увагу більше звертають на дорогі авто. Спочатку вилізіть з гавна в якому живете, добийтесь чогось а потім вчить інших жити.

до Гость Птн, 27/03/2015 - 12:27 IP 95.135.67.84, як це не оригінал?, ти поліська засрана лашара!!!, це перебраний і перекрашений із сірого кольору на червоний оригінальний американський "Chevrolet Corvette"!!!, а теба сучара я скоро вичеслю і повожу по губам!!!

Там при бажанні ще якась малолітражка типу део матіз влізе, не те, що якась коляска.

Все правильно, тра поважати водіїв ланосів. Пересядь но на крузак..і паркуйся як мудак)

Це олень взагалі бидлохам, не раз на ним помічав як бидло-паркування, так і бидло-їзду. Чучело, колись їздило на Крайслері 300с в білій зачуханій кепці, тепер цей металолом купив і думає що його мають всі поважати.
Доречі, машина недорога, бо не є оригінальною, це звичайний конструктор.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.