На Рівненщині представили нового голову Березнівської РДА

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський представив новопризначеного керівника Березнівської РДА Миколу Мельника. Під час представлення були присутні підприємці, керівники установ та організацій Березнівського району, депутати райради, голови місцевих рад, представники громадських організацій, а також народний депутат України Сергій Євтушок.

У вітальному слові Юрій Приварський побажав новопризначеному голові конструктивної праці та консолідації громадськості району. Микола Мельник подякував за довіру і закликав усіх до співпраці задля зміцнення соціально-економічної ситуації Березнівщини, підтримки бійців АТО та єдності в Україні.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, Микола Мельник народився 15 березня 1960 року в селі Губків Березнівського району. Освіта – вища. Закінчив Березнівський лісний технікум, Воронежський ордена Дружби народів лісотехнічний інститут та Львівський державний аграрний університет.

Свою трудову діяльність почав з 1980 року як майстер лісу Кам’янець-Подільського лісгоспзагу Хмельницької області. Працював на різних посадах у лісництвах Березнівського та Сарненського лісгоспів. Був начальником Березнівського районного відділу земельних ресурсів. З липня 2011 року – фізична особа-підприємець.

Почесний землевпорядник України. Депутат Березнівської районної ради V та VІ скликання. У 2006-2010 роках очолював Березнівську райраду.

На посаду голови Березнівської райдержадміністрації Миколу Мельника призначено відповідно до розпорядження Президента України від 24 березня 2015 року № 292/2015-рп.

Коментарі

Березне було би в шоці коли б пєдрило Пилипчук та оті шість "голожопих" ублюдків, які сьогодні опозорилися, представившися громадськістю, дірвали би ся до корита. А так нормальні хлопці до влади прийшли, зроблять багато корисних справ. А Рулю Пилипчука або в зону АТО відправити, хоча може й не варто, він зрадник, Путіну швидко продасться. І ще. СРУЛЯ Пилипчук дай но номер телефону тих шести крикунів, яким ти по двісті гривень сьогодні пробашляв, може треба буде когось пікетнути, то щоб знати до кого звертатися. Оплата гарантується...

Мудей ,федас та підрило марадончик на низькому старті, щоб бистріше добратися бо бюджетного корита. Березне в шоці!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.