На Рівненщині УНСО розпочала збір підписів за відставку Яценюка та Кириллова

Вчора, з ініціативи громадської організації «Українська народна самооборона», розпочався збір підписів жителів Рівного та області за відставку представників «Народного фронту» - Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова.

До таких дій активістів та жителів області підштовхнуло відверте нехтування Урядом, на чолі із Арсенієм Яценюком, інтересами пересічних українці та зневага до ідеалів Революції гідності. Впродовж року через недолуге виконання обов’язків Прем’єр-міністром України відбулося катастрофічне зубожіння населення, ріст цін на товари та послуги для пересічних українців та відсутність якісних, а не популістичних і показових реформ в країні.

Як повідомляє прес-центр УНСО, представник «Народного фронту» в Рівненській області Михайло Кириллов, котрий прийшов до влади виключно завдяки волі громади Рівнещини,  вже за рік відмовився звітувати перед громадою. Також в найгірших традиціях представників режиму Януковича намагався представити звіт за стінами обласної ради. Проте навіть у депутатського корпусу виникла значна кількість питань стосовно роботи Михайла Кириллова, на котрі він відповісти не зумів.

З цієї причини УНСО ініціює збір підписів жителів області за відставку Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова.

Коментарі

Яценюк наволоч !!! Злодій!!! Непотріб!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.