Рівненський актор отримав звання заслуженго артиста України

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру Президент України Петро Порошенко присвоїв звання "Заслужений артист України" рівнянину Станіславу Лозовському. Відповідний указ розміщено на офіційному сайті Президента України.

Нагадаємо, Станіслав Лозовський - артист комунального закладу "Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр" Рівненської обласної ради.

 Для довідки. 

 Народився у 1981 році. 

 У 2003 році закінчив Рівненський державний інститут культури. Почав творчу кар'єру актором театру ляльок.

 У Рівненському драматичному  театрі працює  з 2003 року.  

 Серед створених образів: Ераст — "Суперники" М.Манохіна, що став візитівкою та бойовим хрещенням  актора. Ця роль полюбилась рівнянкам і надихнула на створення фан-клубу актора. На театральному фестивалі "Перлини сезону" в Івано-Франківську за роль Ераста Станіслава Лозовського відзначили за кращий акторський дебют.

 Серед інших ролей: Панорамник - "Сорочинський ярмарок" М.Гоголя;  Стафф — "Солодкоголосий птах юності" Т.Уїльямса; Колька - "Одкровення від Івана" А.Крима;  Антон — "Пошились у дурні" М.Кропивницького, Олексій — "Дуже проста історія" М.Ладо; Фабіано — "Марія Тюдор" В.Гюго; Єпіходов - "Вишневий сад" А.Чехова; Гарорльд -  "Любов по-американськи".

Коментарі

Насправді він засужив це звання не звязками, а своєю плідною працею...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.