На Рівненщину запрошують молодь із Донбасу, щоб розповісти про УПА

На Рівненщині на місці найбільшого бою бійців УПА з загонами НКВС влаштовують всеукраїнську патріотичну теренову гру "Гурби-Антонівці". Вона триватиме з 1 по 4 травня. Таке патріотичне дійство трває щороку. Однак цьогоріч воно буде особливим. Адже організатори вирішили приділити значно більше уваги до молоді зі східних та південних регіонів України. Для реалізації цієї мети тепер може допомогти кожен охочий.

- За задумом, гра створювалась як проект, що буде гартувати молодь фізично, пропагувати спорт та патріотизм, а також об’єднувати молодих людей із різних частин України. У зв’язку із ситуацією, яка склалася на Донбасі та в Криму, ми вирішили цього року акцентувати увагу на останньому. Тому було прийняте рішення частково компенсувати проїзд учасникам зі східних областей і повністю повернути вартість квитків на гру для молоді з Донбасу та окупованого Криму, - розповів Іван Кішка, голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу(МНК), організатор теренівки.

 Для того щоб назбирати усю потрібну суму для проведення "Гурбів-Антонівців", МНКівці зареєстрували гру на Спільнокошті платформи "Велика ідея".

Зібрані гроші організатори використають на придбання спорядження та рацій, які опісля відправлять у добровольчі батальйони.

Молоді люди  розраховують на підтримку та увагу з боку суспільства, адже переконані, що усі учасники, які побувають на грі, побачать, що цінності людей на сході та заході країни майже не відрізняються. А також сподіваються, що молодь із Донбасу, на яку тут дуже чекають, по-новому подивиться на діяльність й боротьбу ОУН та УПА, без усієї тієї пропаганди та брехні, яку поширює Кремль, повідомили з МНК.

Патріотична гра відбуватиметься на теренах лісового масиву між с. Смига Рівненської  та с. Антонівці Тернопільської областей.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.