На Рівненщині дізналися, хто найкраще навчає моралі

В «Острозькій академії» завершився Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування». Його учасниками стали вихователі, що працюють у дитсадках, викладачі професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, які читають лекції з таких предметів, як основи християнської етики, людина і світ тощо.

Те, що ідея духовно-морального виховання молоді зародилася саме в нашому університеті ― не випадковість, а закономірність.  Адже саме «Острозька академія» колись стала на варті таких цінностей. Зараз ми досягли того, що предмети духовно-морального спрямування введені в навчальні плани в багатьох школах по всій Україні. Ми розробили підручники.  І їх утвердили. Проте нам би це не вдалося, якби не вчителі, які допомагали створювати підручники, надсилали свої плани уроків,  - прокоментував  ректор Націонльного університету «Острозька академія»  Ігор Пасічник.

Тож у рамках конкурсу його учасники складали письмовий тест на знання Святого Письма, презентували фрагмент уроку з християнської етики, розв’язували ситуацію духовно-морального змісту. Крім того, для них влаштували майстер-класи. Про це повідомили з прес-служби НУ «Острозька академія»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.