Рівненські велосипедисти відкрили сезон покатушок

У п'ятницю, 27 березня відбулась перша цьогорічна вело- покатушка.

Вже традиційно для нашого міста, рівняни яким подобається велосипед збираються разом, та колоною курсують вулицями міста, а іноді і за місто.

Як зазначають організатори, вони збираються для того щоб познайомитись, гарно провести час в колі однодумців, порадитись, а також показати водіям автомобілів, що у Рівному багато велосипедистів, і що їх потрібно поважати, та рахувати повноцінними учасниками руху. 

Учасниця вело-покатушок Наталія :

- Люблю кататися на велосипеді. Це для мене чудовий спосіб тримати себе в тонусі та найкращий варіант відпочинку після робочого дня. Я із задоволенням беру участь у «Покатушках» для того, щоб долучитися до пропагування велоіндустрії та велотранспорту у нашому місті. Чим більше учасників на «Покатушках» - тим більший вплив на наших містян, тим більше людей заохочуються та долучаються до нас, поповнюючи кількість велосипедистів у місті. Вважаю, що наслідки від цього лише позитивні – здорові та щасливі мешканці міста.

Також, організатори зауважують, що з кожним разом водії автівок краще і краще починають ставитись до велосипедистів, а особливо до колони покатушки. Не рідко пропускають колону, сигналять, вітаються, фотографують, знімають відео. А останнім часом, з'являються навіть такі автомобілісти, які бажають приєднатись до колони.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.