Рівненський автохам паркується посеред площі

Через бездіяльність міліції у боротьбі з автохамами, рівняни самі взялися за цю справу.

Боротися вирішили висвітленям хамів для громади міста. Для цього озброюються технікою яка може зробити світлину, та публікують її у групі Плювати на всіх ( #Рівне ) .

Цього разу "героєм" став автохам який вирішив, що автівку придбав для того, щоб до потрібного місця підїжджати максимально близько, не зважаючи ні на що.

Рівняни надіються, що працівники ДАІ нарешті почнуть реагувати на безліч світлин автохамів.

Ключові слова: 

Коментарі

Аууууу активісти краще робіть фото ям на дорогах, тратуари побиті де не можна пройти. І несіть їх у автодор і іібіть їм мозгі хай ремонтують. Якщо не хочете щоб люди паркувались як мудакі зробіть стоянкі, зручні для всіх.

Скіль раз хожу по нашим тротуарам і постоянно якесь падло ( завжди інше ) їздить по ним! Ідеш собі в капішоні чи в наушниках, а воно заду їде, газує, і зі швидкість не 5 км в годину, як треба на тротуарі, в сі 20 км. А такі дебіли вже задрали, підвозять своє срально під самі двері.Скоро будуть по тротуарам їздити як по дорозі...зря у нас народ такий терплячий і толерантний. Одне побите скло, і ти вже непаркуєшься як мудак.

люди!! хто викладає ці фото,той сам мудак..немає чим зайнятись..не провокуйте людей,знайдіть краще собі роботу..придурки

А Ні хто не подумав, що він завозить товар в ТЦ

А що, стоїть собі та й стоїть... Шкода шила ні в кого не знайшлося...

І кому він там заважає? Коляска поряд проходить.. Взагалі вже немає чим людям зайнятись. Краще б за собою дивились.

Это вообще урод либо гомосексуалист.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.