Рівненського депутата просять зайнятися садочками замість прапора

Виборці народного депутата Юрія Вознюка пропонують йому зайнятися проблемою побудови садочків. Про це на сторінці депутата написав Анатолій Бойко

-Я до Вас, як до депутата ВР, представника Рівненського району в цілому та смт. Оржів зокрема. Задача для вас наступна. На фото 1 зображено "дитячий садочок" в нашому селищі, точніше те, що чиновники будують вже не перший рік. Діток дошкільного віку близько 300. Загальна кількість населення близько 5 тис. чоловік. "ОДЕК", "ОЛІСМА" - бюджетоутворюючі підприємства. Увага питання: через скільки років буде добудовано садочок, якщо перевернути прапор України???

Натомість Юрій Вознюк відповів виборцю наступне:

-  Із капітальних витрат у Рівненському районі ця проблема для мене на першому місці. Давно знаю про неі та роблю все можливе для виділення коштів на район. Маю велику надію, що зрушимо справу з місця. А щодо прапора... якщо смішно можете посміятись. Сміх - це здоровя.

Тим виборець уточнив питання:

-Думаю, ви мене зрозуміли. Підкажіть де можна почитати інформацію по питанню будівництва садочка в Оржеві? На якому етапі дане питання? Скільки депутатських запитів по ньому ви надіслали? Може організовано збір підписів до КМУ чи Президента? Юрій Вознюк, Я перепрошую, що перепитую, але можна більш детальніше висвітлити Ваші потуги в цьому питанні?

- Можливо ви краще розбираєтесь то підскажіть: а кому мені потрібно дати вказівку, чи який потрібно підписати документ для того щоб розпочалось будівництво? Все що у моіх силах я роблю. Звернення у профільні інстанціі та пропозиціі до держ бюджету на 2015 рік. Я, нажаль, не являюсь розпорядником коштів ні державного ні місцевих бюджетів. Ви трохи попутали повноваження нардепа та голів адмвністрацій та рад, - резюмував Юрій Вознюк. 

Ключові слова: 

Коментарі

Пане Файфура, це все водичка. Писати можна багато, давайте поговоримо роботу. Скажіть будь ласка, що шановний депутат Вознюк зробив корисного для суспільства (з того що обіцяв із виборчої програми), крім ідеї перевернути прапор???

Доброго дня.
За ніками ховатись не буду моє прізвище Файфура голова комісії з будівництва Рівненської обласної ради. Щоб прибрати всі розмови скажу слідуюче. Я є членом партії "Народний фронт" по роду діяльності з Вознюком зустрічаюсь часто. Розкажу Вам дописувачі і коментатори чим зараз опікується Вознюк на свому окрузі
Спосатку терміни якими будемо користуватися і часові параметри
- обласний бюджет розвитку ( на 2015 р відсутній, всі гроші у резервному фонді голови ОДА це 32 млн. грн)
- районі бюджети розвитку і резервні. ( те що можуть зібрати райони та витратити на будівництво в межах своїх територіальних одиниць)
- фонд регіонального розвитку. Кошти , що надходять в область від Кабміну. Перелік подається ОДА орієнтовна сума на 2015 р. 65-110 млн. Саме за цими грошами і ходять всі нардепи , з ними і найбільше питань. Проблеми з будівельниками у 2014- це гроші ФРР , що ненадійшли у 2013р
- екологічні гроші. Кошти зібрані у місцевих бюджетах які можливо витратити на вирішення екологічних проблем. Це вода, каналізація тощо
Тепер часові параметри
- тендер не відбувся. Це означає що до до моменту початку робіт навіть якщо гроші вже виділені 4 місяці.
- тендер проведено . З моменту виділення коштів до початку робіт близько місяця.
- постанова Кабміну по ФРР . Як правило приймається у червні-вересні. З моменту прийняття до фактичного використання коштів близько місяця
1. Добудова садочка в с.Житин .Джерела фінансування - місцевий бюджет Рівненського р-ну 50 % + Обласний бюджет розвитку якого ще нема . Заг.сума дофінансування - 1,4 млн.грн. Запуск 1,09,15р,
2. Будівництво станції знезалізнення води у Корці. Джерело фінансування - екологічні кошти місцевого бюджету - 50%, екологічні кошти обласного бюджету - 50%. Коли проект буде реалізований невідомо гроші з області навіть на виділялись , кошторисна вартість 2,4 млн тендер не проводився.
3.Дитячий садочок у с.Новий Корець. Джерело фінансування - бюджет розвитку району 1,2 млн. решта ФРР ( фонд регіонального розвитку ). Заг. кошторисна вартість- 4,4 млн.
4. Оржівський дитсадок. Тендер проведено. Переможець фірма "Ранг". Кошторисна вартість після коригування буде близько 22 млн!!! Із них 20 млн. ФРР + 2 млн. місцевий бюджет.
Про інші дрібніші питання навіть не пишу.
Слава Україні!

Пане вознюк, що з цыэъ програми вами вже зроблено???? Тыльки без баблабольства

Що воно пиз*ить, "на першому місці в нього". На першому місці у Вознюка як і у всіх депутатів - набити свої кишені. Хай спочатку втілить свою виборчу програму

Я, Вознюк Юрій Володимирович, підтримуючи встановлення влади народу над Президентом і депутатами,та усвідомлюючи свою відповідальність перед Україною і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», беру на себе такі зобов’язання:
• Вступити до фракції Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у Верховній Раді VIII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
• Прийняти участь у створенні в новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил.
• Голосувати лише особисто, в тому числі за закони, спрямовані на виконання Програми Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
• Дбати про свою людську і політичну репутацію, оприлюднювати свою декларацію про доходи та видатки.
• Працювати на благо людини, її інтересів і потреб, наближаючи Україну до європейського майбутнього.

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.
Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, засад та ідей, які запропонувала Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ». Це - сильна, незалежна Україна, здатна своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів.
Україні потрібні єдність, нова якість державної влади і реальні зміни – не на папері, а в житті.
Україна – єдина і неподільна країна!
Україна – це частина Європи і ми повинні вже найближчим часом стати частиною Європейської спільноти, за якою розвиток і майбутнє нашої країни! Тому настав час для системних реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.
Вкрай важливо якомога швидше припинити російську військову агресію на Сході країни, повернути Україні Автономну Республіку Крим, відновивши повну територіальну цілісність країни та встановити належний контроль над державним кордоном.
Ми повинні покращити обороноздатність країни за рахунок збільшення фінансування оборонного комплексу країни з видатків передбачених на утримання чиновницьких апаратів.
Ухвалити нову Воєнну доктрину, в якій Росія буде чітко визначена державою-агресором.
Відновити армію: запровадивши контрактну службу у поєднанні з строковою.
Ми повинні спростити процедури проведення тендерів на товари і продукти, у яких мають потребу громадяни України, у випадку екстрених ситуацій.
Провести повну люстрацію всіх органів влади – від вищої законодавчої до найнижчої ланки виконавчих представництв.
Децентралізація влади та тотальна територіальна реформа. Громади мають стати головним елементом всієї конструкції, на якій базується держава, органи місцевого самоврядування – отримати стабільну фінансову основу для виконання розширених повноважень.
Повинна бути відмінена пенсійна реформа, а гідні зарплати та пенсії, мають дозволяти не виживати, а жити у добробуті. Мінімальна зарплата та пенсія в Україні повинна становити не менше 2500 гривень в місяць.
Проведення податкової реформи та оновлення антикорупційного законодавства.
Націоналізація приватизованих колишньою владою підприємств, надр, землі, майна.
Проведення аналізу діючої системи медичної служби України та визначення рівня їх ефективності. Медична реформа.

Я беру на себе зобов’язання перед своїми земляками, домогтися:
• Створення умов для залучення іноземних інвестицій в економіку району, створення додаткових робочих місць і надходжень до місцевих бюджетів;
• Виділення земельних ділянок на безоплатній основі для інвесторів, які протягом двох років створять підприємства та робочі місця. Забезпечення умов для збуту сільськогосподарської продукції селянами за ринковими цінами;
• Проведення капітального ремонту доріг, які мають стратегічно важливе значення для мешканців району. Дороги – дзеркало країни.
• Якісний розвиток туристичного потенціалу району.
Слава Україні!

Позитив, депутат хоч знає про такий садочок, і відповідає дописувачам, навіть на не зовсім коректні закиди. Наш Осуховський то десь воює

Шо баламут то баламут) Цікаво чи зміниться його світосприйняття якщо Вознюка перевернути догори дригом?)))

Баламут той Вознюк, як і всі вихідці з ФЗ...

Новина зає*ісь..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.