Віталій Чугунніков пояснив активістам, чому насправді звільнили голову Дубенської РДА

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков зустрівся з громадськими активістами Дубенщини, які протестували проти звільнення Руслана Сивого. Під час зустрічі Віталій Чугунніков запевнив їх, що претензій до роботи посадовця не має, і той залишиться в команді голови ОДА.

Нагадаємо, що Руслан Сивий був єдиним головою райдержадміністрації, який залишився ще з часів Януковича. Тож на підставі Закону України «Про очищення влади» Президент України Петро Порошенко своїм указом звільнив його з цієї посади. Це викликало невдоволення мешканців Дубенщини, адже, як стверджують активісти, Руслан Сивий є справжнім патріотом та з перших днів підтримував Дубенський майдан. Тож вони провели акцію протесту під стінами райдержадміністрації.

Голова Рівненської ОДА під час зустрічі з активістами зазначив, що розуміє їхнє занепокоєння, адже так само знає Руслана Сивого виключно з позитивної сторони. Однак Віталій Чугунніков наголосив, що всі мають дотримуватися Закону –  і Президент, і громадяни. А тому, оскільки Руслан Сивий був призначений попереднім Президентом, він мав бути звільнений.

Керівник області підкреслив, що незважаючи на певні обмеження щодо працевлаштування, які передбачаються Законом, Руслан Сивий залишатиметься активним членом команди Віталія Чугуннікова та принесе чимало користі для Дубенщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.