Рівненські школярки стали кращими лінгвістами

У Києві стартував фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН 2015 року. Він розпочався з мовознавства. До столиці приїхали школярі-знавці української, російської, англійської, німецької, французької та іспанської мов. Упродовж чотирьох вони складали іспит на звання найкращого лінгвіста. Рівненські МАНівці посіли два призових місця.Переможцями стали:

- Марія Панчук, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії», вихованка Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, секція «Англійська мова» - ІІІ місце;

- Дарія Кучерова, учениця 10 класу Рівненської гімназії «Гармонія», секція «Французька мова» - ІІ місце.

– Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в 2015 році відбувається у 63 секціях дванадцяти наукових відділень: математики, фізики і астрономії, економіки, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, комп’ютерних наук, технічних наук, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, екології та аграрних наук, хімії та біології, історії. Участь у фіналі беруть понад 1000 найкращих представників територіальних відділень МАН, що стали переможцями регіональних етапів конкурсу-захисту. На конкурсантів чекають призові місця і цінні подарунки, а найголовніше – досвід перебування в атмосфері реальної наукової дискусії та незабутні враження від спілкування з однолітками й авторитетними вченими, – розповів директор обласного комунального позашкільного навчального закладу «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради Олександр Андрєєв. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.