На Рівненщині чиновника через підозру в корупції відсторонено від посади

Органом досудового розслідування за погодженням з прокуратурою Рівненської області вжито заходи щодо забезпечення кримінального провадження стосовно працівника державної виконавчої служби, який підозрюється у вчиненні корупційного злочину, а саме − в одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

− Так, погодившись з позицією слідчого і прокурора, слідчий суддя Рівненського міського суду визнав достатніми підстави вважати, що підозрюваний, перебуваючи на своїй посаді, може протиправно перешкоджати встановленню об'єктивної істини у кримінальному провадженні, та 30.03.2015 ухвалив рішення про відсторонення останнього від займаної посади, - повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

Також судом застосовано до підозрюваного запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Нагадаємо, що старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Рівненського районного управління юстиції в Рівненській області було викрито 02.03.2015 під час одержання 1500 гривень від громадянки за закриття виконавчих проваджень у справі та зняття арешту на нерухоме майно.

Особі повідомлено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ УМВС України в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.

Довідково:

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачена відповідальність у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.