На Рівненщині військову присягу прийняли жінки

Сьогодні 500 військовослужбовців, які проходять підготовку на Рівненському полігоні, склали присягу. Цей ритуал став черговим етапом їх готовності до захисту Вітчизни. Про це повідомив рівнянин, військовий кореспондент Міністерства оборони України Віктор Шубець у соцмережі "Facebook".

За його словами, під загальним керівництвом начальника Рівненського загальновійськового полігону полковника Олександра Ніколайчука, командири навчальних підрозділів привели підлеглих до присяги на вірність українському народові. Урочиста подія відбувалась одночасно у всіх підрозділах.

"За командою керівника бійці виходили на середину строю та вимовляли текст військової присяги.
Незважаючи на ранкові хмари та вітер, під час виконання гімну України засяяло сонечко. Відчувалось, що для кожного присутнього «військова обітниця» - це не порожні слова, адже остання хвиля мобілізації відрізняється від попередніх відносно молодшим віком особового складу та збільшенням кількісті добровольців у лавах Збройних Сил. З напутнім словом до військовослужбовців звернувся і отець Дмитро. Він благословив воїнів та покропив їх свяченою водою.

На переконання однієї з чотирьох жінок-військовослужбовців, які щойно склали військову присягу, їм не страшно, адже пліч-о-пліч із ними справжні чоловіки. На сьогодні зміцнення обороноздатності держави стало справою кожного українця, а захист Вітчизни зі зброєю в руках сенсом життя кращих її громадян, - підкреслила Наталія.

Упродовж квітня військовослужбовці, які проходять підготовку на полігоні за некваліфікованими військовими спеціальностями, складуть заліки та будуть направлені для подальшої підготовки до військових частин", - пише Віктор Шубець.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.