На Рівненському полігоні записуються у "Золоту книгу тверезості"

Громадська організація «Рівненське молодіжне православне Свято-Софіївське братство» і благодійна місія «Православне Діло» розпочали проповідувати тверезість в Українському війську. Як повідомляє РІСУ, на полігоні активісти провели три зустрічі з особовим складом. Майже тисячу військовослужбовців подивились відеоматеріали про негативний вплив алкоголю.

З воїнами спілкувалися офіцер батальйону «Айдар» Друг Сивий, психолог і координатор руху «Твереза Україна» на Рівненщині Сергій Одарченко.

Священнослужителі роздали воїнам друковану продукцію антиалкогольного спрямування, молитовник війська українського з іконками, Євангеліє.

У неділю у приміщенні клубу полігону відбулася літургія з молитвою за тверезість нашого народу. Всі присутні воїни посповідалися і причастилися.

Двоє солдатів – 58-річний доброволець із Івано-Франківщини і молодий воїн з Черкащини записалися у "Золоту книгу тверезості", склавши присягу – один про повне, інший – про тимчасове зречення від вживання алкоголю. Наступні подібні заходи планується провести на Яворівському полігоні та в інших підрозділах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.