Рівненських отців посадили за парти та розповіли, як поводитися з вогнем

Наближається Великдень. Тому, щоб запобігти пожежам у культових закладах, 31 березня в стінах Свято-Покровського кафедрального собору рятувальники провели інструктивне заняття з благочинними Української Православної церкви міста Рівне та Рівненського району. Співробітники ДСНС проінформували святих отців про стан пожежної безпеки в області та основні проблеми протипожежного захисту культових споруд. Зокрема, було наголошено, що на Рівненщині за останні п`ять років на території церков виникло 4 пожежі. Здебільшого це траплялося через необережне поводження з вогнем та коротке замикання.

Працівники Держслужби з НС вкотре звернули увагу священнослужителів на важливість дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах, особливо під час святкових Великодніх Богослужінь, на обов`язковій наявності в храмах первинних засобів пожежогасіння, вільному доступу до евакуаційних виходів та справність електромережі.

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області, на завершення святим отцям було вручено пам`ятки із роз`ясненням основних правил пожежної безпеки у культових закладах для розповсюдження їх у храмах області. Священнослужителі запевнили, що у церковних проповідях та під час спілкування з парафіянами поза цервою вони постійно нагадують населенню про необхідність поважного ставлення до правил пожежної безпеки й наголошують на обов’язку кожного оберігати найвищу цінність, що дарована Богом – людське життя.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.