Новою столицею України стане Рівне

Як стало відомо з достовірних джерел, у вищих ешелонах влади підготовлено та фактично ухвалено рішення про перенесення столиці України з Києва до Рівного. Нагадаємо, місто вже мало статус столиці, який свого часу надали далекоглядні та педантичні німці під час Другої світової війни. 
Вони прорахували тоді масштабні плани щодо захоплення територій, де Рівне виявилось таким собі центром Євразії. Невідомо, чи українські політики врахували нещодавно оприлюднені в Берліні секретні архівні документи, але причин перенесення столиці і без того, здається, достатньо. Не будемо загострювати питання подій на сході. 
Перебудовуватимуть Рівне у рекордно короткі терміни, починаючи вже з 2015 року, і закінчать перші проекти вже в 2016-му.

Історія нараховує чимало прикладів подібних перенесень. За спеціальними проектами, відбудована столиця Бразилії - Бразіліа, а столицею Казахстану замість Алма-Ати визначено містечко Астана, столицею Австралії була вибрана Канберра, а Канади - Оттава, з огляду на працю державних діячів подалі від мегаполісів та фінансових центрів, Сідней та Мельбурн в Австралії та Монреаль і Торонто в Канаді. 
І найбільш потужний приклад в США – Вашингтон або Уошингтон, як стало модно вимовляти назву цього міста. 
Ідея перенесення столиці існувала вже давно. Політичні та економічні центри мають бути відокремлені. 

Стародавній та іменитий Київ не може повністю виконувати функцію столиці європейської держави. Ефективність функціонування державного механізму можна тільки шляхом скорочення адміністративного апарату та самоврядування на місцях. Перенесення столиці також дозволить уникнути впливу на державну структуру влади різноманітних олігархічних груп, що «окопались» у Києві.
І найцікавіше, якщо звільнити Київ від чиновників, то економічний центр буде набагато вільніше дихати, а в невеличкому місті з активною громадською позицією всі чиновники будуть, як на долоні. 
Архітектуру Києва, звільнену від чиновництва, зможе заполонити мистецтво. Скільки споруд та будівель можна віддати історикам та митцям!

У справі вибору нової столиці у Рівному, швидше за все, головну роль зіграли такі фактори, як наявність великого та потужного аеропорту, що був збудований за часів СРСР на базі надійного німецького. Він поступається Борисполю хіба що своєю інфраструктурою.

Наявність найбільшого залізничного вузла – Здолбунова, міста-супутника Рівного, а також і те, що місто однозначно не входить у сфери впливу будь-якого регіону з загальнонаціональними інтересами.

Насправді Рівне вже давно стало центром України, де проходить низка мистецьких та спортивних подій міжнародного значення. Міжнародний поетичний фестиваль «Терра поетика», Міжнародне фотобієнале та «Фотовернісаж на Покрову», міжнародний турнір із шахів, світові прем’єри, Міжнародний джазовий фестиваль «Арт-джаз-кооперейшн» та світові події органної музики, найталановитіші діти – випускники ПДМ, найвидатніші українські вистави за кордоном по Україні – вистави лялькового, молодіжного та Рівненського українського академічного музично-драматичного театру.
А це все можливо тільки в середовищі, де неповторна аура, яку творить головна гордість міста. Це – люди! 
Підготовлена до Євро-2012 траса Київ-Чоп допоможе інтенсивному «кровообігу» між економічною столицею та новою державною. 
Отримати хоч якість інші коментарі від народних обранців виявилися марними, оскільки там всі зайняті фальшивими акордами своїх політичних співів.

Рішення про розбудову нової столиці викликало вкрай різнопланові оцінки і української, і світової політичної еліти. Політики та, уявіть собі, політологи уникають будь-яких коментарів із цього приводу.

Лише один місцевий політик спромігся на коментар, зауваживши, що Рівненщина вже давно славиться смачною бульбою, міцним самогоном, запашними мациками та вродливими дівчатами.

Наразі центральний майдан Рівного вже перебудовують для перенесення монументу Незалежності з Києва. Це планується зробити до Дня незалежності та з огляду на ще одну міжнародну музичну подію в Україні. Нагадаємо, що в серпні 2015 року на Майдані незалежності в Рівному відбудеться концерт гуртів OT VINTA та AC /DC.

Ось такий першоквітневий жарт опублікував Андрій Пермяков.

Коментарі

в серпні 2015 року на Майдані незалежності в Рівному відбудеться концерт гуртів OT VINTA та AC /DC. я ХОЧУ на такий концерт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -- а може про концерт посправжньому? хтось організує....

З Днем Сміху!
Шановні Рівняни!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.