Завтра у Рівному презентують "Реабілітованих історією"

Завтра, 2 квітня, відбудеться презентація книг у рамках проекту «Реабілітовані історією». Зокрема, представлять четверте та п’яте видання, яке стосується Рівненської області. 

Керівник проекту - кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії України приватного вищого навчального закладу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука Андрій Жив’юк.

У виданнях опублікована інформація про осіб, які зазнали політичних репресій із боку радянського тоталітарного режиму. Тут також є  документи, в яких йдеться про суцільну колективізацію і зселення хуторів на Рівненщині наприкінці 1940-х – на початку 1950-х років.

Ще під час заходу також презентують книгу нарисів Руслани Давидюк «З поляками за Україну: Наддніпрянська еміграція в суспільно-політичному житті міжвоєнної Волині». У ній висвітлено участь у суспільно-політичному житті та стосунки з владою Другої Речі Посполитої УНРівської еміграції на території Волинського воєводства.

Захід розпочнеться о 13 годині в обласній універсальній науковій бібліотеці. Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.