Рівненські жінки присягнули на вірність українському народові

31 березня, 500 військовослужбовців, які проходять підготовку на Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Північ» склали військову присягу. Військовий ритуал став черговим етапом їх готовності до захисту Вітчизни.

Під загальним керівництвом начальника Рівненського загальновійськового полігону полковника Олександра Ніколайчука командири навчальних підрозділів привели підлеглих до присяги на вірність українському народові. Урочиста подія в житті кожного військовослужбовця Збройних Сил України відбувалась одночасно у всіх підрозділах. За командою керівника бійці виходили на середину строю та вимовляли текст військової присяги.

Незважаючи на ранкові хмари та вітер під час виконання присутніми гімну України засяяло сонечко. Відчувалось, що для кожного присутнього «військова обітниця» це не пусті слова, адже остання хвиля мобілізації відрізняється від попередніх відносно молодшим віком особового складу та збільшенням кількісті добровольців у лавах Збройних Сил. Серед мобілізованих є і жінки.

На переконання одної з чотирьох жінок-військовослужбовців, які щойно склали військову присягу їм не страшно, адже пліч-о-пліч з ними справжні чоловіки. На сьогодні зміцнення обороноздатності держави стало справою кожного українця, а захист Вітчизни зі зброєю в руках сенсом життя кращих її громадян, - підкреслила Наталія.

Протягом квітня військовослужбовці, які проходять підготовку на полігоні за некваліфікованими військовими спеціальностями складуть заліки та будуть направлені для подальшої підготовки до військових частин.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.