На Рівненщині демобілізованих не залишать у біді

Відтепер демобілізованих не залишать напризволяще. Про це вчора заявили представники новоствореної громадської організація "Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини". Ідея її заснувати виникла у рівненських бійців, які повернулися із зони АТО декілька тижнів тому.

За словами голови організації підполковника Управління 8-го армійського корпусу Федора Капустинського, таку організацію просто необхідно було створити, оскільки бійці, повернувшись із АТО, зіштовхуються з великою кількістю проблем.

- Уявіть на хвилину ситуацію: бійці повертаються додому, а тут на них чекає величезна кількість проблем. Повірте, після війни психіка воїнів і так розхитана, а коли держава не готова їх належним чином прийняти та допомогти - це важко. Саме тому ми і створили такий своєрідний пунк допомоги, - зазначив голова організації Федір Капустинський.

Відтак, головна місія "Обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини" - допомога демобілізованим у соціальних, економічних, морально-психологічних проблемах. Приєднатися до організації може кожен охочий, головне - бажання допомогти військовослужбовцям, які брали участь в АТО, членам їх сімей, та іншим громадянам які мають відношення до війни на сході. Важливо, що організація діятиме не лише в обласному, а й у всіх районних центрах.

Наразі додому повернулося всього 200 бійців, найбільша хвиля демобілізованих буде влітку. Саме до того часу керівництво новоутвореної організації хоче налагодити свою діяльність, аби максмально швидко вирішувати проблеми, які виникнуть у бійців. За словами демобілізованих, їх багато: поновлення у ВНЗ та робочих місцях, отримання статусу учасника бойових дій, земельних ділянок тощо.

Для роботи ГО "Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини" голова Рівненської облради Михайло Кириллов виділив приміщення. Тепер у 221 кабінеті облради активісти проводитимуть збори, прийматимуть громадян та вирішуватимуть нагальні проблеми. Також є гаряча телефона лінія - 69-53-13. 

Зараз новостворена громадська організація веде перемовини зі Здолбунівською сотнею самооборони, та Всеукраїнською організацією учасників АТО. Активісти сподіваються на допомогу та співпрацю. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.