У Рівному колишній "беркутівець" знущається над тваринами

У Рівному не раз обговорювали питання безпритульних тварин. Хтось ними опікується, а хтось... знущається та просто відхрещується, мовляв, це не моя справа. Про варварське поводження з собаками, які мешкали біля місцевої агрофірми, повідомив у соцмережі "Facebook" користувач Богдан Романенко. Хлопець зазначив, що над тваринами познущався начальник охорони, колишній "беркутівець" Віктор, який працює на підприємстві. Разом із тим рівнянин висвітлив і іншу проблему - нахабність працівників притулків для тварин. Все це хлопець описав у своїй публікації.

"1 квітня таки дійсно є святом дурнів. Хочеться використати й інші слова стосовно моїх колег, із безсердечністю яких я зіткнувся у цей день. На території нашої агрофірми проживало 3 собаки (сучка і двоє собаченят). Одного збила машина. Лишилось двоє, і підгодовували їх ми майже всім колективом. Вони радісно зустрічали всіх зранку на роботі і не чинили жодної шкоди, доки не загородили приміщення, де тварини ночували. Собаки прогризли отвір в банері, діаметром 10 см. Після цього, ледве не з піною біля рота, начальник охорони, колишній "беркутівець" Віктор, ходив по офісу з фразами: "Я їх зараз постріляю". 

Цей чоловік дав розпорядження спіймати собак, і хоча директор сказав просто вивезти їх подалі з території, собаченят зв’язали, запхали у мішки, потім запихнули у картонні коробки й перемотали скотчем. При чому, меншу поставили на коробку, де була собака-мама. 

На мої зауваження, колеги запропонували вдягнути мішок на голову мені і переконатись, шо в ньому можна дихати. В розпачі я зателефонував у приватний притулок «Надія», по вул. Млинівська. Відповідь там була коротка і зрозуміла. Знову ж таки передаю дослівно: «Я работаю с нормальными людьми, а не со студентами, или с неработающими. Мне дают за это деньги». Я запропонував заплатити, аби тільки прийняли двох собак, слухати мене не захотіли. 

Державний притулок по вул. Київська, на який із бюджету було виділено 200 тис.грн., собак стерилізує і випускає на вулиці міста. Словом, тварин забрав я, розпакував і відвіз у безпечне місце до іншого офісу. Коли заносив у машину меншу коробку, вона зовсім перестала труситись. Без долі сентиментальності хочу сказати, що я боявся її відкривати, бо не уявляю, шо було би, якби виявилося, що менше собаченя вже не дихає. 

Сьогодні зранку, мені зателефонував завскладом із того іншого офісу і сказав, шо я винен йому ковбасу і сир, бо він віддав свої бутерброди собакам. Вони прижились там і наче б то не втікають.
Підсумовуючи, хочу сказати, що жодні реформи і революції не змінять того, що робиться в порожніх головах і серцях нашого населення. Мені прикро, що поряд з нормальними людьми, пліч-о-пліч, не живуть, а існують виродки, які через усвідомлення власної нікчемності можуть дозволити собі зганяти агресію на тваринах", - зазначає рівнянин Богдан Романенко.

Рівнянин також прикріпив фотографії із тваринами, які потерпіли від знущання:

Ключові слова: 

Коментарі

Смішно читати останній коментар, де мова йде про Житинський смітник, тоді коли собак я фотографував зовсім в іншому місці. Звертаюсь до Віті, чи його оточення: ваші спроби відбілити свою репутацію, і тим більше совість - марні, і на фоні цих очевидно-"анонімних" коментарів, мені зі сторони жалюгідні. Хочете виправдатись - не робіть це публічно і дитячими методами, у коментарях до статті, а краще мовчки визнайте свою неправоту, подивіться у віддані очі своїх домашніх собак і задумайтесь, шо би ви зробили з тим, в кого на них, безпідставно піднялась рука.

А саме головне "шановний "автор, Ви навмисне приписали слова колишній "беркутівець", для чого, щоб більше людей прочитало Ваш "бред" про бездомних собак , і даже дивлячись фото не в Рівному а в Житині, поблизу смітника, ні? Да там безліч бездомних і не собак, а людей, собакозахсники , про людей думати потрібно............

ще одне лох-несі виповзло з гімна..от такі, в Єропу рвуться,і на майданах стрибали,і до війни довели країну..СЛАВА МАЙДАНУІ МАЙДАНУТИМ ЄВРОПЕЙЦЯМ З НАЙДАЛЬШОГО СЕЛА:)))

Знову ці бродячі пси! Та кому вони потрібні! В країні війна, а вони зі своїм бродлом-непотрібом. Потруїли - то й добре, якби біля мого села таке було, то каменю на каменю не лишив би, а тут тільки потруїли, шкода шо не всіх і шкода шо не разом з "адміністрацією" цього "притулка"&

а,ти недоносок козломордий,не хочеш фашисту хохляцькому про це в очі сказати???чи,тільки з бездомними шавками ти-гицель-воєн?:))і,менше своїх ідеологів сєкєлєвих-соловйових дивися,бо фашисти ,і вночі можуть до тебе прийти:))

Смішно коли в зоофілів жопи починають тріщати за їхніх нікому не потрібних псів.

О, первая боевая лесбиянка появилась в теме. Долго же ждали. Хотя, судя по высеру, вообще странно что это фашистско-хохляцкое недоразумение умудрилось тут что то написать, обычно максимальный уровень таких существ - это общение с им подобными (тоесть с бродячими собаками).

касаб(живодер) Дімон намалювався?зов прєдкав проснувся??гени пальцем не вицарапаєш, "санітар" козломордий..

Чесно кажучи, шалено здивований розвитком коментарів в даній темі. Явно не з такою метою я намагався донести інформацію. Найголовніше, шо ситуація з подальшою долею собак нікого не цікавить, а вони прижились на іншому офісі, їх там годують, і можу сказати, що все закінчилось доволі благополучно.
Не збираюсь нікого повчати, але співчуття і милосердя слід виховувати з дитинства, агресія і насилля починаються не лише з безпосередніх проявів, а й зі звичайної байдужості, з якою, інколи, ми можемо спостерігати на прояви кривди навколо нас, і мова йде не лише про тварин.
Для вважаючих мене пустословом, зообабом і людиною, не здатною відповісти за свої слова - будь ласка, звертайтесь в фб, я готовий зустрітись з кожним і поговорити особисто.

Шановні "любителі тварин", ковбаси, шашликів та стейків. Деякими попередніми дописувачами вірно підмічено, що думати потрібно в першу чергу за людей. Є деякі питання які, як кажуть, "не на часі". Щоб ви розуміли, що приведення санітарно-епідемілогічної ситуації по розносчикам хвороб, зокрема, сказу, в норму , згідно підрахунків фахівців мисливських господарств, потребує планового відстрілу бродячих собак та лисів на протязі трьох років. Тоді ми опинимось на рівні колишньої совдепії та можемо говорити про безпеку людей, планове збільшення поголів,я зайців та навіт розведення на теренах нашої області фазанів. Кожень рік принаймі в одному з районів області виявляють хворих собак та лисів на сказ. Дякувати ГОСПОДУ. що ця зараза ще не потрапила в наше рідне місто.Так що, справді, давайте думати про людей. ПОКУСАНІ ДІТИ ЦЕ СТРАШНЕ ГОРЕ ДЛЯ БАТЬКІВ, В місті Рівне нараховано до двох тисяч бездомних тварин. ЗАДУМАЙТЕСЬ. Можливо, потрібно вийти на нульвий рівень, а потім займатись охороною тварин, як за кордоном. Я не думаю, що нерадиві господарі, будуть виганяти здому собак в кількості декілька тисяч на рік. А з десятком можуть справитися добрі люди та і бюджет міста не постражає.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.