У Рівненській ОДА проходить "очищення влади"

Під час чергового засідання громадської ради при ОДА про свою роботу прозвітували керівники відділів апарату ОДА. Особливий інтерес у громадських активістів викликало питання реалізації на Рівненщині Закону України «Про очищення влади». Цей процес прокоментував начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Микола Палюх: 

- Звільнення голови Корецької райдержадміністрації – це перший результат виконання цього законодавчого документу. Разом з тим наразі керівники апарату ОДА проходять спеціальну перевірку відповідно до цього Закону, - зазначив Микола Палюх.

Так, на офіційному веб-сайті Рівненської облдержадміністрації у рубриці «Очищення влади» містяться відомості про проходження посадовцями перевірки, а також її результати. Оприлюднено теж декларації про доходи працівників.

Окремо учасники засідання Громадської ради при ОДА обговорили формат подальшої співпраці в достроковій перспективі.

- Багато чого зроблено щодо відкритості роботи ОДА. Разом з тим, усі структурні підрозділи апарату і надалі працюватимуть у тому ж напрямку та максимально сприятимуть залученню громадськості до приймання управлінських рішень, - підсумував керівник апарату облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.