На Рівненщині за ДТП покарали 7 міліціонерів

Працівників міліції Острозького міського відділу, котрі з власної вини потрапили в дорожньо-транспортну пригоду, а також їх безпосередніх керівників покарали. Відповідний указ підписав Начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов.

Подія, яка трапилася 28 березня в м. Острог за участі працівників місцевої міліції,  набула суспільного резонансу та публічного розголосу в мережі Інтернет.

- За результатами службового розслідування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто сімох працівників міліції, - повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов. - Відносно старшого експерта та кінолога прийнято рішення про звільнення з органів внутрішніх справ, а оперуповноважений попереджений про неповну посадову відповідність. Під час визначення дисциплінарних стягнень враховувалися особисті морально-ділові якості кожного працівника та їх службова діяльність в цілому.

Крім того, з посади звільнений безпосередній начальник старшого експерта. Двоє керівників попереджено про неповну посадову відповідність, одному керівнику оголошено сувору догану та ще одному – догану. Водночас за неналежний контроль за діями особового складу суворо вказано ще трьом прямим керівникам, підлеглі яких допустили грубе порушення службової дисципліни, що виявилося в порушенні Правил дорожнього руху, керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, повідомляє СЗГ УМВС України  в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

там потрібно половину вигнати, а іньшу в тюрму посадити, одні злодії і хабарники-а не міліція

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.