У Рівному страйкують працівники підприємства "Бурштин України"

Кілька десятків працівників державного підприємства "Бурштин України" сьогодні страйкують. Причиною для цього стала їх незгода з призначеннями нових керівників, яких за рік змінилося аж шестеро. За словами працівників, всі вони обіцяли покращити роботу підприємства і умови. Натомість займалися лише розкраданням і доведенням підприємства до краю. В.о. генерального директора "Бурштин України" Орест Жеребецький продовжує таку ж тенденцію, тож працівники не задоволені його роботою.

Вони кажуть, Жеребецький вже працював на "Бурштин України" з травня, але при його керівництві почалися масові крадіжки бурштину на місцях видобутку, тому його звільнили. Тоді різко знизилась і якість каменю, який потрапляв на підприємство.  Але з 1 квітня його знову поновили на керівній посаді підприємства.

Тим часом ситуація на "Бурштин України" критична. Як зазначають працівники, сировини залишилося лише на місяць роботи, що робити далі - питання не з легких. Тому сьогодні вони вирішили страйкувати, аби їх почули і звернули увагу на проблеми, які виникли на підприємстві. Тому працівники підготували звернення до профільного міністерства з вимогою не призначати заробітчан і звернути увагу на проблеми підприємства. Кажуть, що страйкуватимуть, доки їх не почують.

Наразі працівники блокують вхід на підприємство і вимагатимуть приїзду голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, щоб він втрутився у ситуацію. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Боротьба за рівненський бурштин: кадрові аномалії ДП "Бурштин України"

Бурштинові інтриги: що приховує керівництво рівненського заводу "Бурштин України"?

В Рівному – війна за "Бурштин України"

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.