Боротьба за "Бурштин України" в Рівному: працівники державного підприємства не хочуть керівників-заробітчан. ВІДЕО

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", сьогодні працівники підприємства "Бурштин України" страйкують, бо не погоджуються з системою призначення в.о. гендиректора підприємства. Наразі до них приїхав голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков. Він запевнив, що посприяє вирішенню цього питання.

- Сьогодні о 13 годині 30 хвилин я чекаю вас у себе в кабінеті. Будемо шукати шляхи вирішення цього питання. Адже справді так бути не може. Можливо, я звернуся безпосередньо до Кабіміну, щоб вони вжили заходів. Я зі свого боку зроблю все, аби підприємство працювало. Вважаю, що сюди мав би приїхати міністр, який побачив би, що тут відбувається. Я не призначаю керівників і не роблю подання. Єдине, що можу зробити, - відстоювати це питання у Києві, - зазначив Віталій Чугунніков

Наразі працівники підприємства вирішили приступити до роботи. Проте кажуть, що не здадуться і відстоюватимуть свою позицію.

Тим часом, як розповів радник генерального директора ДП "Бурштин України" Сергій Мартинюк, ситуація на підприємстві напружена, люди хочуть працювати, однак сировини залишилося лише на місяць роботи.

- Тому працівники сьогодні страйкували і вирішили підготувати звернення до Кабінету Міністрів, Міністерства екології і Державної служби геології. Приїхали на страйк і люди з Клесова. Наразі вони продовжують підписувати наше звернення. Передамо його у міністерство. Адже ми вже багато чули про те, як на підприємстві все буде добре. У результаті бачимо, до чого це призвело. Тому чекаємо впливу від міністра на державну службу геології, щоб нам призначили керівника, - каже Сергій Мартинюк.

У свою чергу, в.о. генерального директора "Бурштин України" Орест Жеребецький коментує, що те, що відбувається сьогодні на підприємстві, -  провокація, пов'язана з тим, що оголосили новий конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора підприємства.

- Це не правда, що підприємство доведено до банкрутства. Наразі ми працюємо нормально. Так, були проблеми з технікою, але вже наступного тижня маємо отримати запчастини, щоб відремонтувати екскаватор. І невдовзі знову зможемо приступити до видобутку. На цей час нам вистачить залишків того бурштину, що є. Через місяць ми з вами можемо знову зустрітися, і побачите, як буде, - додав Орест Жеребецький.

А також запевнив, що всі звинувачення щодо нього безпідставні.

Тим часом працівники підприємства впевнені, що керівництво потрібно міняти, бо обіцянки золотих гір вони вже чули, у результаті отримали те, що мають. І додають, що Жеребецький вже працював на "Бурштин України" з травня. Але за його керівництва почалися масові крадіжки бурштину на місцях видобутку, тому його звільнили. Тоді різко знизилась і якість каменю, який потрапляв на підприємство.  Але з 1 квітня його знову поновили на керівній посаді підприємства.

Директора мають обирати люди з числа тих, хто працює на підприємстві, переконані працівники. Адже кажуть, що їм набридли злодії і заробітчани. Єдине, чого вони хочуть - це нормально працювати.

Як розгортатиметься надалі конфлікт на підприємстві "Бурштин України", і надалі стежитиме сайт "ВСЕ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівному страйкують працівники підприємства "Бурштин України"

Боротьба за рівненський бурштин: кадрові аномалії ДП "Бурштин України"

Бурштинові інтриги: що приховує керівництво рівненського заводу "Бурштин України"?

В Рівному – війна за "Бурштин України"

Коментарі

А тим часом на підприемстві почалися репресії.Залякують працівників судами за вихід на страйк та звільненнями

Так не хай! Хох-Остріг! Забере свої помпи! З полісся! він що? рулить? Вбили дівчину ! Полювання? Хлоп з Острога! Підстилка Юща! Хай роскаже? Звідки гроші на "типа модную" швейцарию?* За які гроші? Це! Гладиолус! Політики Рівного! Ну ка! Пропустить мудератори!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.