На Рівненщині пораненим бійцям допомагають аптеки

Аби допомогти Рівненському військовому госпіталю, а також мобілізованим, що їдуть у зону АТО, аптечні заклади постійно передають медикаменти. Про це повідомили в державній службі з лікарських засобів у Рівненській області.

Так, із початку року ліки передали рівненські аптеки: ТДВ «Рівнефармація» - на понад 21 тисячу гривень, ТОВ «Тетрамед» - на 15 тисяч гривень, ТОВ «Лікфарм» - 9 тисяч гривень та ПФ «Інтер-Сем-Х» - на понад 8 тисяч гривень.

Також до допомоги долучилися харківське ТОВ «Фітолек», рівненське ТзОВ «Стева», ФОП Олексійовець з Дубровицького району, ФОП Коготюк з міста Дубно, КП «Міжлікарняна аптека» Млинівської райради, КП «Дубенська центральна районна аптека» та інші.

Крім того, мережа аптек «ВІСА» безкоштовно передала для батальйону «Айдар» автомобіль «Нива» та ліки для госпіталю на понад 18 тисяч гривень.

Державна служба з лікарських засобів у Рівненській області закликає й інші аптечні заклади надавати допомогу для збереження здоров’я та життя наших героїв. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.