Голова Рівненської ОДА представив керівника Дубенського району

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков представив нового керівника Дубенщини. Ним став Юрій Парфенюк. Очільник Рівненщини побажав йому плідної роботи, а також тісної співпраці з громадою району. Окремо Віталій Чугунніков подякував попередньому голові райдержадміністрації Руслану Сивому за його діяльність, а також запевнив присутніх, що він працюватиме у його команді.

У свою чергу Юрій Парфенюк пообіцяв, що трудитиметься задля громади Дубенського району. 

Юрій Парфенюк народився 21 квітня 1976 року. Освіта вища. У 2003 році закінчив Український державний університет водного господарства та природокористування (спеціальність – економіка підприємництва, присвоєно кваліфікацію економіста).

У 1997-1998 роках працював завідуючим клубом в селі Курдибань Дубенського району. З 2001 року – спеціаліст – державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Рівненській області. З 2006 року працює на посаді заступника начальника управління – начальника відділу надходження доходів. Згодом обіймає посаду заступника начальника управління - начальника відділу обліку надання платежів управління Пенсійного фонду України в Дубенському районі. З квітня 2014 року - начальник управління Пенсійного фонду України в Дубенському районі. 31 березня 2015 року призначений головою Дубенської райдержадміністрації.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.