На Рівненщині новим начальником управління юстиції стане відомий адвокат та власниця кав`ярні

Начальником Головного територіального управління юстиції в Рівненській області незабаром стане відомий адвокат та активістка Іванна Смачило. Як стало відомо сайту "ВСЕ", саме її кандидатура перемогла в результаті конкурсу.

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління було оголошено у лютому цього року. До конкурсної комісії Міністерства юстиції України подали кандидатури двоє претендентів: Іванна Смачило та Василь Харчук.

Як стало відомо сайту "ВСЕ", за результатами конкурсу, в Міністерстві юстиції зупинили свій вибір саме на кандидатурі Іванни Смачило. Майбутній начальник управління теж підтвердила інформацію, але зазначила, що ще не приступила до виконання своїх нових обов’язків.

– Нещодавно повернулася з Києва, де проходив конкурс. Попереднє рішення про призначення прийняте, але ще має пройти перевірка моєї кандидатури. І тільки після дотримання всіх формальностей і процедур буде призначення, – говорить Іванна Смачило. – А головним своїм завданням на посаді начальника управління юстиції вважаю боротьбу з корупцією. Навіть не сумніваюсь, що у мене поменшає друзів, бо збираюсь реформувати, перш за все, сферу кадрів і їх підбір. 

Читайте також: Іванна Смачило: міським депутатам треба платити зарплату

Ключові слова: 

Коментарі

Тепер юстиція буде тільки те і робити, що фейсбучити і фоткатись

Розумні кадрові призначення..............Надію вселяють кому? Змінити на краще можливо, но не в нашому житті. Краще буде да, років за 50

та який Харчук, в порівнянні зі Смачила у нього велика прірва. Він мабуть сам прозрів через тиждень просидівши в кріслі т. В. О.

Пролетів пан Харчук, видно Михайло не зміг домовитися. Невже в цій країні справді щось змінюється?

ну значить мудра жінка якщо все в неї вийшло - з адвоката прийти до посади начальника управління юстиції . Закон " про адвокатуру" має обмеження кого захищати , а кого ні? Навіть серійний вбивця має право на захист! Просто чоловічу стать страшенно бісить що жінка змогла досягнути в житті чим вони. Ви подивіться на неї - мініатюрна вишукана завжди доглянута, крім того людина сімейна , яка має 2 дітей . Повірте, дуже складно жінці вилізти на вищий щабель, при цьому зберігши сім'ю і залишитися жіночною.

Ахахахаха Розсмішила Іванка, просто ледь не впав..
Адвокатша, що захищала інтереси корумпованих держслужбовців у судах, органах прокуратури та мвс. Таким чином легалізувавши десятки, чи то сотні мільонів крадених грошей, отримала купу вдячних корупціонерів-крадунців та аферюг-бандюків.
Не раз пролітали наші супутнички над кавярнею, де Іванка тримає оборону бандитьсього середовища Рівного.Форт-пост, з піар менеджментом і участі у безлічі непотрібних пустозначних прожектів.
Навіть уявити важко, як боротися з корупцією, коли за останні 5 років весь дохід був отриманий з юридичного корегування процесів держграбунку , службовцями,депутатами та іншою нечистю різних рівнів .

От ,що ще викликає сумніви, це те- що друзів поменшає... Загалом, нормальна комбінація- попередження сидіти тихіше води закинуто, думаю старі друзі почули... тепер бігатимуть потайки в підвальчик на Петра Могили, носитимуть дари ..... Такщо, думаю, друзів побільшає.

Але все це ненадовго.
Ми слідкуємо за Вашими усіма діяннями. . ЦЕ лише висловлення власної думки, без намагання образити чи звинуватити будь у чому. Цей пост , втрачає чинність, з моменту початку виконання Ваших обовязків.

P.S. насправді віримо у зміну свідомості, і моральну відповідальність у державній діяльності. Чекаємо відкликання адвокатської ліцензії, задля уникнення будь-яких конфліктів інтересів.
І виконання волі народу, згідно Конституції України.

Що за звичка відразу наклеювати ярлики. Аксіома - всі люди порядні. Тільки справи характеризують людину. Почне працювати, робити конкретні справи, тоді можна і коментувати. Молодець, не злякалась відповідальності в такий скрутний для країни час. Справжній патріот. Не словом, а ділом.

@головним своїм завданням на посаді начальника управління юстиції вважаю боротьбу з корупцією@

Кожен день це чую і хто це каже той зазчивай закінчує як Пустовіт, горить на взятці.

Розумні кадрові призначення за останні дні вселяють надію що в нашій країні щось можна змінити на краще

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.