Пораненим із Рівненщини допомагають поляки

Сьогодні у Рівному відбулася урочиста передача гуманітарної допомоги у вигляді медичного обладнання та устаткування від Президента партнерського міста Забже (Польща) пані Малгожати Маньки Шулік.

- Це різноманітні медичні матеріали, серед яких медичні рюкзаки та сумки,  укомплектовані необхідними матеріалами для надання невідкладної допомоги, апарати штучного дихання, набори медичних шин для транспортування важкохворих, санітарні ноші, засоби індивідуального захисту, газостійкі костюми, протипожежні та рятувальні маски та інше, - розповідає секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук.

За його словами, загальна сума допомоги становить майже 45 тисяч злотих (282 тис. гривень).  На прохання Президента міста Забже, зважаючи на події в Україні,  вантаж буде розподілений між медичною службою війської частини 0798 (командир - підполковник Микола Капінос), добровольчим батальйоном «Свята Марія» та лікарями медслужб та добровольчих батальйонів, які  відряджаються на Схід України.

Довідково: ще у 2002 році була підписана  «Угода про партнерство» між містом Рівне і Забже (Сілезьке воєводство). За останні кілька років співпраця помітно активізувалася. Налагоджено зв’язки поміж дитячими музичними та художніми школами, фотомитцями Рівного та Забже. Щороку представники цих інституцій беруть участь у культурних заходах, пленерах, виставках, фестивалях та конференціях.

Минулого року місто Забже спільно з «Фондом допомоги дітям вулиці» надали суттєву грошову допомогу рівненським  родинам загиблих  майданівців.

Нещодавно місто Рівне отримало гуманітарний  вантаж, передбачений для надання  медичної допомоги. 

Про це повідомили з Рівненської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.