На Рівненщині представили ще двох керівників районів

Сьогодні  Гощанському та Володимирецькому районах представили новопризначених керівників райдержадміністрацій.

Так, головою Гощанської райдержадміністрації став Юрій Ковальчук, а Володимирецьку РДА очолив Володимир Хоружий.

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, серед першочергових завдань нових голів РДА – співпраця з районними радами, робота над наповненням бюджетів, а також покращення соціально-економічної ситуації.

Юрій Ковальчук народився 27 березня 1968 року. Освіта вища: закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю географія з присвоєнням кваліфікації викладача; Тернопільську академію народного господарства, за спеціальністю державна служба з присвоєнням кваліфікації магістра з державної служби. З 1999 до 2002 року працював у Гощанській РДА на посадах заступника завідувача відділу організаційної та кадрової роботи та начальника відділу оборонної та мобілізаційної роботи. З квітня 2002 року по листопад 2010 року - голова Бабинської сільської ради. Далі працював організатором з постачання в ТОВ "УкрТехноФос". 31 березня 2015 року призначений головою Гощанської райдержадміністрації Рівненської області.

Володимир Хоружий народився 10 жовтня 1974 року. Освіта вища. У 1991-1992 роках працював вчителем математики Томашгородської середньої школи №2 Рокитнівського району. З 1992 по 1997 роках - студент Рівненського державного педінституту (викладач математики та інформатики). У 1996 – 1997 роках - викладач інформатики Володимирецького середнього профтехучилища № 29. Далі працював на посаді старшого державного податкового інспектора ДПА у Володимирецькому районі. Депутат Володимирецької районної ради VI скликання. 31 березня 2015 року призначений головою Володимирецької райдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.