Рівненський скандальний суд "Таня, где деньги" - за крок до істини

Сьогодні в приміщенні Рівненського міського суду відбулося засідання за позовом активістки Юлії Герасимюк та екс-радниці голови Рівненської облради Тетяни Стельмах до рівненського оператора Ельдара Магомедова. Нагадаємо, Ельдар Магомедов звинувачує пані Герасимюк та пані Стельмах у непублічному веденні звітності та у привласненні 1,5 мільйона гривень, які жертвували рівняни під час Революції Гідності.

У свою чергу, Тетяна Стельмах та Юлія Герасимюк вимагають спростування цього допису та відшкодування 50 тис. гривень моральної шкоди. Як зазначає сайт "Чарівне. інфо", Юлія Герасимюк наголошує, що це стало для неї психологічною травмою, результаті якої вона дістала емоційний стрес.

Попри це Ельдар Магомедов впевнений у чесності своїх слів. Переконує, що його стаття є оціночним судженням, і він не буде її спростовувати. А відтак, відстоюватиме свою правду в суді. 

Минулого разу суд заслуховував свідків. Цього разу адвокат відповідача просить заслухати свідків зі сторони відповідача. Крім того, сьогодні мають відбутися дебати між позивачами та відповідачем. Наразі суд заслухав свідка В`ячеслава Приходька. 

- Кілька разів я бачив, як гроші знімалися зі скриньки без підрахунку. Гроші забирала Юля, - каже пан Приходько. - Не знаю, чи в повному обсязі використовувалися гроші, але Майдан забезпечувався. 

На наступних засіданнях у справі "Таня, где деньги" мають винести остаточне рішення. Про це сьогодні повідомила суддя Рівненського міського суду Наталія Діонісьєва. Чергове судове засідання призначене на 16.30 годину, 15 квітня. Сторони мають можливість підготуватися до дебатів. 

- Сьогоднішнім засіданням я задоволена. Вважаю його передостаннім, - каже позивачка Юлія Герасимюк. - На останньому засіданні будуть судові дебати. Це означає, що після дебатів оголошується закінчення. Все йде до логічного рішення. Побачимо, яке воно буде. Нічого не можу сказати. 

Разом із тим пані Герасимюк невідомо, що з Тетяною Стельмах, яка, за попередньою інформацію, перебуває на лікарняному. 

- Про Тетяну Стельмах деталей не знаю, - додає Юлія. - Свідків суд вже заслуховувати не буде. Ми, звісно, від своїх позовних заяв не відмовляємося, будемо відстоювати свою лінію. 

Відповідач Ельдар Магомедов вважає, що справа вирішиться на його користь: 

- На сьгоднішньому засіданні, як і на попередніх, сторона позивача не надала жодних доказів, які спростовують мою критичну думку, яка була викладена мною раніше, - говорить Ельдар. -  Справа йде до завершення. Сьогодні дав докази свідок, який підтвердив окремі факти мого допису. Я очікую, що правда переможе. 

Чим завершиться скандальна справа "Таня, где деньги", читайте згодом на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Наберись хоробрості та вийди до людей. Зроби перший крок тому що, люди терплять але до пори до часу. Вони прийдуть перші до тебе. Так що , Якщо ти народився мужиком то буть ним, а ні то твої причандалля те що находиться нижче живота , вище колін тобі зайве. Задумайся над цим і зроби рішучий крок . Не берись за те що тобі не позубах. Дай дорогу молодим та чесним людям що будуть працювати на Український народ.

Знаєте коли МІМІ. зайняв посаду . Я як активний активіст Рівненського майдану був проти! Так як він не бе не ме,не міг нічього розумного сказати людям . Внього за спиною один кримінал, він хотів підставити порядних та чесних людей. За рік часу ця скот*на посадилана в області керівників на посади які були в партії регіонів. Те що він обіцяв на майдані людям :'Люди я буду чесно працювати,я виконаю всі обіцянки, я буду давати звіт громаді Рівного на Віче" . А зараз це сцик*н навіть не прийшо на Віче. Ховає звіт витрачених коштів. Такого брихуна нада не тільки гнати з посади , а взагалі відправити на АТО щоб він почуствував як там хлопцям коли їм не допомагають. Він проплачує всяких бандюків щоб вони віджимали у людей: бізнес,кошти які вони заробили власним трудом!Це не та людина яка працює на благо людей. Це бандюга в шкурі овечки,срак*олиз де поможуть йому тому він і сраку лиже. МІМІ-це брехун,злодюга,Бандіт, Який працює на владу РФ,а не на Український народ!Якщо хочите поспілкуватися зі мною особисто то напишіть про це.

А дівчят нема чього оливати брудом!!!!

Ельдар цe продажний щур !!!

На мою думку, Кирилов будучи при владі цілий рік і нічього не зробив ши, не заслуговую на посаду голови обл. ради. Навіть за декілька днів можна почяти робити зміни, а вони користуються своїм положенням і напихає свої кармани нашим баблом! Люди він грає на наших нервах!

Відбувається наступне- М.Кириллов -перший голова обласної ради,якого привели до влади громада області під час революції Гідності ,тоді це була потреба оскільки інших варіантів не було,тоді ми чули обіцянки про звітність,обіцянки про чесність та пррозорість призначень, про зміни яких ми всі тоді так хотіли,ми свято вірили в ідею.Пройшов рік- і що ми бачимо-призначення регіоналів на посади, корупційні схеми, зловживання службовим становищем,мало того чітко видно зраду своєї команди,тої,яка була поряд із самого початку,а йе перекреслює всі обійянки.Бо слова-це лиш оманливі ілюзії,якщо вони не підтверджуються діями.А дій -небуло та і не буде вже.Тому ,якщо ми хочемо йти вперед ,якщо хочемо бачити саою область квітучою,треба прибрати гниль- бо риба як відомл гниє з голови.

Що ви напали на Мішу. Хто з вас ідеальний. Можна подумати ви би некрали. Заздрість це великий ГРІХ. Кириллов тут не дочого. Стосовно того що пише Роман Мартин є трохи правдою, але Мартин як курне то не тоще написати може, так що вірити цьому неможна.

От -от !Пора вже звернути увагу на діяльність Кирилова .Бо ж хабарник ще той .І то ж які суми бере і ще й за що .І на власні витрати вистачає і з керівництвом у столиці поділитись .Про таке і справді на Народному Віче не звітують , та й взагалі не являються на нього ,виправдовуючись,ніби :" Не піду , бо все то провокація , театральна потанова і цирк разом ! Сидітиму тут у теплому кабінеті , бо чого я маю хвилюватись за людкий голод що до звіту про мою роботу ".Як на мене, то величезний кредит довіри , який був вручений Кирилову на майдані , вичерпаний до останьої краплини.Яка ж ганьба !

Доброго вам дня,не дуже обізнаний в політичних рухах у нашій області але бачу що незадоволення роботою головою обласної ради жахливе!!!Поясніть будь ласка хтось що відбувається?

Михайло Кириллов-це протеже Яценюка, а отже само собою розуміється ,що всі корупційні схеми які він проводить,пізніше він просто завозить на київ котлету.А це означає що це не лише у нас в області така безтолоч на посаді, а скрізь де квота НАРОДНОГО ФРОНТУ.Ганьба КРОЛЯЧИМ!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.