На Рівненщині держслужбовці забувають декларувати подаровані будинки

У податкових органах Рівненщини наразі тривають перевірки декларацій державних службовців відповідно до Закону України “Про очищення влади”. Наразі надійшло 1273 запити, із яких уже надано висновки по 926. За результатами перевірок недостовірні відомості виявлені у 13 деклараціях про майно, доходи, витрати і фінансові зобов’язання. Як зазначає прес-служба ГУ Державної фіскальної служби у Рівненській області, основні порушення - невідповідність задекларованого майна.

- Не були декларовані тренспортні засоби, які передавалися за генеральним дорученням. Наприклад, один держслужбовець не вказав свою так звану “Копійку” (ВАЗ 2101). Також не декларувалися квартири, житлові й садові будинки, земельні ділянки і гаражі - серед них і такі, що одержувалися в спадщину чи були подаровані, - коментує начальник Голованого управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Перевірки декларацій державних службовців відбуваються відповідно до п.2. ч.5 ст.5 Закону України “Про очищення влади” №1682-VII від 16.09.2014 р. Термін проведення перевірки складає 60 днів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.