У Рівненській області масово звільняють сільських голів

На Рівненщині держслужбовці, які досягли пенсійного віку почали йти на заслужений відпочинок. Про це повідомив нардеп з Рівненщини Сергій Євтушок у соцмережі "Facebook". Пов'язано це із трьома нововведенними законами, які набрали чинності із 1 квітня. 

"Розпочалась колегія Сарненська Райдержадміністрація з того, що во. голови РДА Ярослав Яковчук та голова райради Микола Драганчук подякували керівникам територіальних громад за багаторічну працю. На заслужений відпочинок пішли: -Марія Гоч (селищний голова Степань); -Віра Кузьмич(В.Вербчанський сільський голова); -Галина Савчик( Тутовицький сільський голова); -Олександр Войнелович( головний санітарний лікар району); -Ігор Запухляк( нач. управління ветеринарної медицини); -Микола Шеремет (нач. управління агропромислового розвитку району);

Здається, мав би бути хороший настрій, проте не відчувалося свята оскільки сільські голови пенсійного віку змушені відповідно до законодавчих нововведень залишати свої посади. Орієнтовно з району в середньому звільняться із займаних посад до 30 чоловік. Така ж ситуація і в Костопільському та Березнівському районах. Напевно було б доречно, щоб голови тер. громад працювали до осінніх виборів. Чи знайдуться спеціалісти в селах- велике питання" - пише у "Facebook" нардеп Сергій Євтушок (текст подано без змін - прим. автора).

Народний обранець також прикріпив світлини із засідання колегії:

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.