При Рівненській ОДА запрацював штаб для демобілізованих

При Рівненській обласній державній адміністрації розпочав роботу штаб з питань надання допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО. Перше його засідання відбулося за участю голови облдержадміністрації Віталія Чугуннікова та обласного військового комісара Михайла Твердохліба.

Серед пріоритетів  діяльності штабу – всебічна допомога демобілізованим: медичної, соціальної, психологічної та правової. Також передбачено максимальне сприяння демобілізованим у працевлаштуванні.

- Звертаюся до усіх від кого це залежить – посадовців, лікарів, чи соціальних працівників. Наше завдання – зробити усе від нас залежне, аби демобілізовані бійці відчували нашу турботу. Щоб вони знали, що тут, на Рівненщині, високо цінують їх подвиг та вдячні їм, - зазначив Віталій Чугунніков.

Як повідомляє прес-служба ОДА, за результатами засідання, зокрема, головам РДА доручено запровадити телефонні «гарячі лінії» для консультацій учасникам АТО та організувати надання відповідних послуг за принципом «єдиного вікна».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.