Сьогодні у Рівному купують людей та книги

В неділю, 5 квітня в кінотеатрі Ера( м.Рівне, вул.Гагаріна, 51) відбудеться старт благодійної акції «Серце до серця». Організаторами заходу  виступають координатори та волонтери СДС спільно з РМГО «Національний альянс».

Програма дня:

17:00 – Благодійний аукціон

18:00 – «Книжкове знайомство»

Запрошуємо відвідати благодійний аукціон побачень в рамках акції «Сере до серця». Кошти, зібрані з даного заходу будуть перераховані на реанімаційне обладнання в обласну дитячу лікарню. Після закінчення аукціону відбудеться захід під назвою «Книжкове знайомство». Усі учасники акції матимуть можливість познайомитись з цікавими людьми, обмінятись книгами, та пограти в захоплюючу гру. В них буде можливість придбати або продати книгу, виручені кошти також будуть перераховані на рахунок фонду наприкінці акції, тобто 25 квітня.

Слід пам’ятати, що всі заходи спрямовані на благодійність.

Отож чекаємо Вас в неділю, 5 квітня о 17:00 в кіноцентрі Ера!

Організатори: Рівненський осередок всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» спільно з РМГО «Національний альянс»

 

Більше додаткової інформації:

Коломис Роман

Тел.: 097 865 76 26

E-mail: kolomis@i.ua

Довідкова інформація:

Всеукраїнський благодійний фонд «Серця до Серця» - благодійна організація  www.sercedoserca.com.ua, засновано у 2006 році за прототипом благодійного фонду «Великий оркестр святкової допомоги» www.wosp.org.pl, який понад 20 років успішно функціонує у Польщі.

Діяльність Фонду реалізується шляхом збору благодійних коштів під час всеукраїнської щорічної акції. Акція, тривалістю 3 тижні, проходить одночасно у всіх містах України. 100% зібраних коштів йдуть на закупку медичного обладнання, попередньо визначеного лікарською радою. Лікарська рада складається із обласних профільних лікарів та збирається раз на рік для визначення обладнання згідно потреб кожної області.

Одним із проектів ВБФ «Серце до серця» є щорічний музичний фестиваль Woodstock Ukraine www.woodstock.in.ua.

Серед Амбасадорів Фонду:  Кузьма Скрябін, Наталія Валевська, Маша Собко, Павло Зібров та інші.

Команда «Серце до серця»  - це об’єднання активних небайдужих українців, які вірять, що краще майбутнє нашої нації в наших руках.

За роки діяльності Фонд заручився підтримкою Міністерства охорони здоров’я, Міністерства сім’ї, молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти, Міністерства культури України. Більше інформації: www.sercedoserca.com .ua.

Про це повідомили у благодійному фонді "Серце до серця".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.