На рівненському сайті "ВСЕ" відкривається онлайн-кабінет "Запитай у флориста"

Освідчення та весілля – особливий день та важливий крок у житті кожної закоханої пари. Молодята старанно готуються до цього моменту і прагнуть, щоб все пройшло ідеально. Весілля може бути екстравагантним, пишним чи скромним, але  обов’язково на ньому мають бути квіти. Обираючи квіти, варто враховувати стиль, колір та їх гармонійне поєднання.

 

 Головний атрибут весілля – це букет нареченої. І тому обирати його варто ретельно. Адже весільний букет – заключний акорд у прекрасному образі нареченої.

Дівчата зазвичай довіряють вибір букета нареченому і вірять у те, що це щаслива прикмета. Можливо, це так, проте квіти мають гармонійно поєднуватись із сукнею. Від того, яким буде букет нареченої, залежить і бутоньєрка нареченого і прикраси столу, весільних бокалів та пляшки шампанського.

Як не помилитися у виборі? Які квіти обрати для оздоблення урочистостей? Як їх поєднувати у композиції? Що символізують ті чи інші квіти? Які з них принесуть у ваше життя радість та гармонію? Ці та інші запитання можна задати кваліфікованим рівненським  флористам квіткової крамнички "Декор центр"  Маші та Наташі в онлайн-кабінеті на сайті "ВСЕ" "Запитай у флориста".

Надсилайте запитання на електронну адресу: vserivne@gmail.com та згодом  отримуйте відповідь від професіоналів.

Читайте відповіді на сайті "ВСЕ". Діалог планується 6 квітня.

Коментарі

Допоможіть що робити якщо на вазон бризнули духами і він почав пропадати .Що робити?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.