У Рівному розпочали волонтерську перевірку жахливого стану маршруток

Громадська організація "Влада Економіка Суспільство" ініціює волонтерську перевірку якості перевезень в маршрутках Рівного. Долучитись до кампанії "Маршрутка – собача будка" - просто. Треба сфотографувати бруд та технічні несправності вашої "улюбленої" маршрутки та опублікувати в себе на сторінці з хештегом ‪#‎маршруткасобачабудка або надіслати його на сторінку "Влада Економіка Суспільство". При розміщенні інформації бажано вказувати номер маршруту та номерний знак транспортного засобу. 

Не секрет, що нещодавно у Рівному власники маршруток поставили ультиматум громаді та змусили підвищити вартість проїзду до 3 гривень. Натомість вже вкотре обіцяли квитки у транспорті, покращення рівня комфорту, технічного стану. Мовляв, все це неможливо було робити зі старими цінами через відсутність фінансів. Такі відмовки рівняни чують щоразу, коли піднімають тарифи уже впродовж 15 років. А віз, тобто маршрутка, і нині там. Вони іржаві, брудні, іноді навіть аварійні. Тим часом перевізники навідріз відмовляються показувати рівень доходів із маршрутів та кількість перевезених пасажирів. Тому що у такій каламуті по-тихому заробляти гроші легше, ніж покращувати рівень обслуговування. 

- Оля Фреймут у такій маршрутці, мабуть, застрілилася б. Бо справа не в ціні проїзду і не в технічному стані авто, а в жахливій неохайності, - пише волонтер Юрій Дюг. -  Напевне, салон маршрутки №34 (номерний знак ВК 0073 АА)  не мили з першого дня виїзду на маршрут. Бруд тут всюди – на вікнах, стінах, сидінні, підлозі. А де-не-де його вже замінила іржа. Мабуть, власниця маршрутки – перевізник Булавіна Людмила Олександрівна вважає, що бруд товщиною більше сантиметра відпадає сам. Ні, шановна, він відпадає з заіржавілими частинами вашого транспортного засобу. Може, пасажири пересідають із маршруток у тролейбуси не тільки через ціну. Тролейбуси в салоні хоч іноді миють. 

Коментарі

А грошы міська і обласна влада положили в кишеню за дозволи

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.